Szukam gry Giełda światowa

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Vermin
Posty: 3
Rejestracja: 6 lis 2003, o 14:39

Szukam gry Giełda światowa

Post autor: Vermin »

Poszukuje gry giełda światowa podobna do gry kupiec.Grałem kiedyś w nią na amige a teraz nigdzie nie moge jej znaleść.
Madrider

Giełda Światowa

Post autor: Madrider »

Ja też byłbym zainteresowany tą grą. Jeśli ktoś tylko będzie tak miły i da znać jak zdobyć będę bardzo wdzięczny.
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Witam.
Odpowiedziałem już na poprzednim post dotyczący tej gry. Nie jestem pewien czy na pewno chodzi o romik który posiadam, ale zainteresowanym mogę go wysłać na maila.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Wrzuciłem gierkę na www.edysk.pl
Login: Amigowiec
Hasło: amiga1
Pozadrawiam :D
feyde
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2008, o 18:16

Post autor: feyde »

To raczej nie ta gra o którą chodziło :-) Ta, którą wrzuciłeś to Stock Market, znana również jako Giełda (bez słowa "światowa"), do ściągnięcia również w wersji pl. Podejrzewam, że poszukiwana jest gra ze stajni bodaj Twin Spark Soft, również pożądana przeze mnie :)
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

O kurde ale odkop ;) Nawet nie wiedziałem że mam tak długi staż na forum heh
AXE Capoeira!
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Wrzucałem już dawno temu Giełdę Światową - tą o którą biega (bodajże od T.S.S).

Póki co planuję umieścić ją w następnych exe, więc cierpliwości :wink:


Ps. Jak ktoś chce mi zrobić prawdziwy prezent - chciałbym kolekcję wszystkiego co się da od DonAdana /Wanted Team - głównie programy/gry -> ale mówiąc całość mam na myśli CAŁOŚĆ, a nie parę gierek z planetemu :wink:

Ciężko niestety coś dostać od tego gościa 8)

EDiT - ciekawi mnie jak sprawdziłeś @^, że to Stock . - na e-dysk nie można się niestety już zalogować, zresztą już prawie w szoku byłem, jak 5 lat za free praktycznie trzymane byłyby pliki BadMojo :P
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
ODPOWIEDZ