Mag / Pepe Śrubokręcik / Finall Splatt / Harry's Balloons...

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

Mag / Pepe Śrubokręcik / Finall Splatt / Harry's Balloons...

Postprzez jester » 24 sie 2011, o 15:32

Tak jak w temacie + jeszcze gra Aerial Racers, oczywiście gdyby ktoś był tak miły i zrobił jeszcze wersje portable :)

W przypadku 'Mag' chodzi mi o niemiecką grę z '96 w której wcielamy się w redaktora naczelnego gazety (doprecyzowałem bo wydaje mi się że jest również podobnie brzmiąca polska gra)
jester

Punkty reputacji: 0
Dobra reputacjaZła reputacja

Re: Mag / Pepe Śrubokręcik / Finall Splatt / Harry's Balloon

Postprzez olesio » 24 sie 2011, o 19:00

Nie wiem czy ktoś tutaj na forum poza członkami TheCompany robi wersje portable w postaci łatwych do okiełznania exeków. A obecnie zajmujemy się innymi zaległymi exekami z listy wcześniej "zamówionych" i wątek requestów jest u nas zamknięty. Mimo tego serdecznie zapraszamy na www.thecompany.pl po inne dotychczas wydane gry oraz na nasze forum. A i mam nadzieję, że Blodowi nie przeszkodzi ta malą reklama :)
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
olesio

Punkty reputacji: 2

Re: Mag / Pepe Śrubokręcik / Finall Splatt / Harry's Balloon

Postprzez Anthrox » 3 wrz 2011, o 14:41

Swego czasu rozmawiałem na ten temat z Blodem.
Z racji tego, że nie wchodzimy sobie w drogę i TC to coś innego niż emulacja.net - możemy się reklamować na forum.
Od siebie dodam, że oczywiście w granicach rozsądku, żeby co temat nie spamować - kto chce już z łatwością zaczyna odnajdować TC :)

Zresztą - na zagranicznym Lemonie chociażby również nie ma z tym problemu...
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2

Punkty reputacji: 1

Powrót do Szukam gry