Znaleziono: Lost in Mine (był:Poszukuję gry logicznej Amiga)

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

Znaleziono: Lost in Mine (był:Poszukuję gry logicznej Amiga)

Postprzez Lemef » 18 gru 2011, o 17:33

Witajcie! Poszukuję gry logicznej, której grałem na amidze. Gra mieściła się na jednej lub dwóch dyskietkach. Sterowało się takim gostkiem i skakało. Była bardzo trudna i towarzyszyła jej znakomita muzyka! Między innymi felici ta leciała.
Lemef

Punkty reputacji: 0
Dobra reputacjaZła reputacja

Re: Poszukuję gry logicznej Amiga!

Postprzez norbi » 19 gru 2011, o 20:38

http://www.ppa.pl/gry/rozmowa-z-lukasze ... -mine.html
Co teraz pozmieniałbyś w swoich grach, gdybyś powiedzmy pisał je na nowo? Proszę, podaj kilka przykładów błędów czy też niedociągnięć, które bolały Cię najbardziej.

Przyznam się, że nie robiłem żadnych głębszych analiz na ten temat, ale jeśli już to najwięcej zastanawiałem się nad "Lost in Mine". Na pewno zmieniłbym muzykę na bardziej klimatyczną - "Felicita" nie zbyt tam pasowała. Wtedy, gdy byłem młody, wydawało mi się to śmieszne (umieszczenie utworu "Felicita"), teraz wydaje mi się to głupie. Ponadto zrobiłbym lepsze poziomy - z większą ilością główkowania i większym tempem akcji.
norbi
Moderator

Punkty reputacji: 2

Re: Poszukuję gry logicznej Amiga!

Postprzez Lemef » 21 gru 2011, o 22:32

Wielkie dzięki! To jest tak gra!
Lemef

Punkty reputacji: 0

Powrót do Szukam gry