Z PC Na Amigową Dyskietke

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

Fazzy4
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2003, o 13:12

Post autor: Fazzy4 »

No i prosze pogadaliśmy sobie o misiach i innych ciekawych rzeczach... aż wreszcie shg napisał coś sensownego i w temacie :) I okazało sie, że jednak można pliki tego okropnego, ograniczonego i w ogóle nikomu nie potrzebnego PC uruchomić na amidze. Swoją drogą miłe zaskoczenie wypowiedzią shg (troche kultury itp...) Bo po ciekawej lekturze postów o misiach i saperach już zwątpiłem w to, że na polskim forum można jakoś sensownie i kulturalnie wymienić odmienne poglądy.
Pozdro
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Przeczytaj dokładnie cały temat
Twoim podstawowym pytaniem było "Jak zgrać plik z PC na amigową dyskietke" a to się kwalifikuje do metod przenoszenia danych z PC na Ami a nie o możliwości uruchamiania. Dyskusja zaczęła się po napisaniu Twojego poglądu na temat Amigi a nas to naprawdę nie interesuje więc oszczędź nam tego na przyszłość. Jeżeli chciałeś uzyskać informacje dotyczącą możliwości uruchamiania Pecetowych programów na Amidze to powinieneś konkretnie skonstruować swoje podstawowe pytanie (np. "Czy jest możliwość abym uruchomił sobie program z PC (np. Pasjans) na Amidze"?) i z pewnością uzyskałbyś od razu konkretne informacje na ten temat.

Pozdrawiam ;)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
DeathMieszko
V.I.P.
Posty: 232
Rejestracja: 14 kwie 2004, o 00:36
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: DeathMieszko »

Fazzy4 pisze:No i prosze pogadaliśmy sobie o misiach i innych ciekawych rzeczach...
ty widać sam jesteś niezły miś bo nadal nie słuchasz :)
kope lat minęło..
Fazzy4
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2003, o 13:12

Post autor: Fazzy4 »

Wirus pisze:Dyskusja zaczęła się po napisaniu Twojego poglądu na temat Amigi a nas to naprawdę nie interesuje więc oszczędź nam tego na przyszłość.
Ja tylko wyraziłem swoje skromne zdanie chyba to nie zabronione pisać co sie myśli... zresztą nikogo nie obraziłem swoim zdaniem więc nie wiem o co ci chodzi... Jak zobaczysz cały temat to zauważysz że w drugim poście użytkownik wyraził swoje zdanie na temat PC... Tylko nie do końca rozumiem co ma do rzeczy porównywanie mojego nicku do jakiegoś głupiego misia czy pisanie że "mam sobie w sapera pograć bo on uczy myślenia..." Komuś chyba wydaje sie, że pozjadał wszystkie rozumy lub bardzo lubi prowokować różne bezsensowne sytuacje...
Szanujmy sie wzajemnie to może coś sensownego wyniknie z tego...
Pozdro
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Uważam, iż dalsza dyskusja na ten temat jest bezsensowna gdyż i tak do niczego nie dojdziemy. Fazzy4 uzyskał odpowiedź na swoje pytanie i proponuję zamknąc temat
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
DeathMieszko
V.I.P.
Posty: 232
Rejestracja: 14 kwie 2004, o 00:36
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: DeathMieszko »

Fazzy4 pisze:Tylko nie do końca rozumiem co ma do rzeczy porównywanie mojego nicku do jakiegoś głupiego misia czy pisanie że "mam sobie w sapera pograć bo on uczy myślenia..."
napisales, ze nie lubisz grywac w pasjansa to ja Ci zaproponowalem (a nie kazalem) pograc w sapera, bo ta gra przynajmniej uczy czlowieka logicznego myslenia (tak slyszalem od jednej z wykladowczyn na mojej uczelni) - nie chodzilo mi o Ciebie, oj jak ty wszystko źle odbierasz..
kope lat minęło..
Zablokowany