SETTLERS I 2 MYSZKI NA PC

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
max2125
Posty: 17
Rejestracja: 9 lip 2004, o 22:13

SETTLERS I 2 MYSZKI NA PC

Post autor: max2125 »

Witka, mam pytanie czy mając myszkę na PS2 i podłączę drugą myszkę pod COM2, to czy odpalając Settlersy przez emulator będę mógł grać w dwie osoby, tak jak na prawdziwej Amidze ? :?:
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Od WinUAE 0.9.90 wzwyż jest dostępna opcja ustawiana 2 myszy. Nie sprawdzałem tego ale powinno działać
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Jeżeli się mylę,to niech mnie ktoś poprawi,ale był już taki temat i z tego co pamiętam któryś z forumowiczów grał na 2 mychy(bodajże z ojcem :wink: ) poszukaj dokładnie na forum.Aha i w nowych UAE można ustawić 2 myszy więc chyba zadziała...popróbuj i daj znać jak poszło.
Pozdrawiam

EDIT

Znowu mnie Wirus wyprzedził...
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
max2125
Posty: 17
Rejestracja: 9 lip 2004, o 22:13

hmm

Post autor: max2125 »

owszem, jest na dwie myszki wszystko jest ok, uruchamiam settlers a tu... mysz pod comm działa jednocześnie tak samo jak ps2 czyli na jednym ekranie. a nie na osobnych. Jeżeli ktoś ma chęć pokombinować i mu się uda że myszki będą działać osobno to proszę o pomoc i wysłanie posta na ten temat. Pozdrawiam..
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

ale masz 2 kursory czy 1? I czy każdy chodzi osobno czyli myszką pod ps2 kierujesz jednym kursorem, a myszka pod com drugim? Jeżeli tak to wszystko w porządku. W settlersach są 2 tryby gry multiplayer. W jednym obydwie myszki kierują tą samą osadą. W drugim każda myszka inną osadą.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
max2125
Posty: 17
Rejestracja: 9 lip 2004, o 22:13

re

Post autor: max2125 »

Chodzi o to, że są 2 kursory i myszką pod PS2 i pod COM kieruje się to samo a nie osobnymi kursorami do każdej z myszek. Nawet w Windowsie kursor mogę obsługiwać PS2 i Com hehe dziwne :)
ODPOWIEDZ