Jeszcze raz jak to zrobić, czyli przesiadka z PC na Amigę

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

Gość

Post autor: Gość »

I tu znów przebrnąłem- przekopiowałem transdiska innym programem i hula, ale nie do końca- nie nagrywa mi tylko 1/2 dyskietki. Ma ktoś jakiś pomysł na to?
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Czy przypadkiem te dyskietki nie są HD. Jesli tak, to zaklej otworek odpowiedzialny za identyfikacje dyskietki HD.
Gość

Post autor: Gość »

O godz 3 w nocy wreszcie udało mi się zgrać pierwszą dyskietkę, ale pojawił się problem- czasem zdarza się że wystąpi jakiś błąd w programi ADF Sender (tak przypuszczam) bo dyskietka jak odpali, to później już gdzieś się zacina. Może to tylko zbieg okolicznośći i akurat te 2 które zgrałem nie wypaliły, ale z moich obserwacji wynika że ten ADF Sender nie koryguje przesyłanych danych do Amigi, po prostu wrzyca dane jak leci i czy transdisk je zapisze czy nie to już nie jego problem. W każdym razie program ADF Sender jest kluczem do sukcesu i trzeba tylko pamiętać o dobrym ustawieniu parametrów portów, zarówno na Amidze, jak i PC
ODPOWIEDZ