PCI Catweasel

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Bo mozliwe ze nosniki mają inna wielkosc.
Nie mam dostepu do Catweasel, wiec nic nie moge potestowac.
Caly problem polega na tym, ze te mountlisty CAT: nie są takie same jak obrazy dyskietek jakie chcesz kopiowac.
Z jakich moutlist korzystasz?

Jakim programem kopiujesz?
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Kopiuję w/g tego i Workbencha "mieszka"

I próbuję też w/g twoich instrukcji :)

Ps. Ale chyba dam spokój - wszystkie oryginały jakie mam mogę znaleźć w NECIE, a tych, które nie mogę znaleźć nie maja zabezpieczeń :)

Teraz przesiadam się na ImageToola (dołączonego do Cata), bo nim mi się łatwiej kopiuje
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Nie wiem, czy Was to zainteresuje, ale sami prosiliście, abym o wszystkim donosił. A więc Catwela trzeba wyłączać, gdy emuluje się obraz zabezpieczonego StarForcem 3 (najnowszym), ponieważ graz uzna krążek za nieoryginalny - karty nie trzeba wymontowywać, ale tylko wyłączyć ster tak jak na rysunku :). Niech Cat uświadamia gry gdy w nie nie gram, bo płytek do napędu nie będę wciąż wkładał :mrgreen:
Obrazek
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
ODPOWIEDZ