Mam problem z wyswietleniem obrazu

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
renifer
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2004, o 20:02
Lokalizacja: torun

Mam problem z wyswietleniem obrazu

Post autor: renifer »

Mam problem z wyswietleniem obrazu na telewizorze przez przewud antenowy, jakość jest gorsza niż zła. mam kabel zakończony z jednej strony wtyczką euro ale z drugej strony same kable, wtyczka jest osobno, jest to amiga 500 i niewiem czy cos ma dodatkowo. Pozatym niebardzo wiem jak przy pomocy peceta stworzyc dyskietkę z grą na amige ?? Powiem szczeze robie przysługę kolerzance i chce uruchomic tą amige własnie dla niej dawno nie urzywała amigi a stare dyskietki juz nie dzałają prosiłbym o odpowiedzi na adres renifer14@plusnet.pl z gury dziękuje. :roll:
renifer
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Po pierwsze ORTOGRAFIA !!!!

Gola A500 mozna podpiac do TV poprzez composite video czyli cinch, lub przez kabel RGB-EURO.
Najlepszy obraz jest przez to drugie polaczenia.
Aby podlaczyc komputer do TV przez kabel antenowy nalezy posiadac MODULATOR ktory wpina sie w gniazdo monitorowe RGB w Amidze.

Za pomoca peceta nie mozna stworzyc dyskietek na Amige. Jest jeden wyjatek, ale trzeba w pececie posiadac karte PCI CATWEASEL.
Stare dyskietki prawdopodobnie sa sprawne, tylko nie z kazdej dyskieteki Amiga potrafi sie uruchomic.
Jesli jestes zainteresowany szczegolami pisz na priv lub na forum
ODPOWIEDZ