Podłączyłem dysk od amigi do pc-skasowałem WB,błąd.HELP....

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lunatyk
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2005, o 09:38

Podłączyłem dysk od amigi do pc-skasowałem WB,błąd.HELP....

Post autor: Lunatyk »

:( Dzisiaj podłączyłem dysk od amigi do PC w celu skopiowania większej ilości danych poprzez WinUAE.No i...jakimś sposobem skasowałem partycje z Workbenchem...;/Teraz po podłączeniu do Amigi wyświetla sie napis Not Dos drive in dh0 czy jakoś tak...Wie może ktoś skąd pobrać partycje z gotowym workbenchem oraz potrzebnymi programami ale tak zeby chodzil na amidze 1200?Będe wdzięczny.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Jaki to byl Windows?
Bo jesli cos innego niz XP to na pewno skasowalo RDB.
Jesli pamiatasz jakie miales partycje na dysku amigowym, to nie bedzie problemu z odzykaniem danych.
Awatar użytkownika
Lunatyk
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2005, o 09:38

Post autor: Lunatyk »

Mam Windows XP.Jedna partycja nazywała się Workbench, a druga Gry, z ym że znikneła tylko partycja z Workbenchem a gry są nadal.W WinUae to sprawdziłem.A jak w WinUae włożyłem dyskietke instalacyjną to widziałem chyba te foldery z partycji Workbench ale tak jakby na czysto, a nie na żadnej partycji :shock:
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

To jest ta partycja, czy jej nie ma? (Workbench)
A probowales uruchomic program do odzyskiwania skasowanych plików? np.Quarterback Tools, czy Disk Salv.
Programy znajdziesz na planetemu.
ODPOWIEDZ