Ocena

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Ja nie widze sensu przesiadki na 3.9 na emulatorze, nawet na prawdziwej Amidze jechalem na 3.1 z paroma elementami systemu 3.5, ale i to nie bylo potrzebne. Dobrze zrobiony 3.1 w niczym nie ustepuje nowszym systemom.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Ale jak wygląda :D szczególnie AmigaSys 2 z theme "Little Monster". Zdaję sobie sprawę że można zająć się 3.1 tak, aby wyglądał świetnie ale jeżeli ktoś się nie ma pojęcia "co z czym i dlaczego" to za pomocą paru kliknięć może mieć efektowną szatę graficzną + sprawny systemik (fakt, z mnóstwem nieużywanych opcji, ale co tam :wink: ) A wracając do Little Monstera - nawet moi koledzy ślepo zapatrzeni w kult pieca pokiwali z uznaniem głową( i tu widać jak ludzie mało potrzebują - wystarczy że coś ładnie wygląda ehh...).
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 229
Rejestracja: 25 sty 2005, o 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grzesiek »

Kolejny "mały" problem - Czy da się po zainstalowaniu AmigaSys z dyskietek z wb3.1 nie mając płyty a jedynie plik hdf z wb3.9 uaktualnić amigasys? Albo inaczej - zainstalować amigasys na patrycję z wb3.9? Pozdrawiam.
man and the beast go to the east
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Da sie, chociazby recznie, tylko trzeba miec jako taka wiedze na ten temat. Nie widze jednak sensu takiego dzialania. 3.1 na emulatorze jest git.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 229
Rejestracja: 25 sty 2005, o 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grzesiek »

Dzięki za odpowiedź. Owszem jest git, ale może być jeszcze ładniej :)
man and the beast go to the east
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 229
Rejestracja: 25 sty 2005, o 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grzesiek »

Najnowsza wiadomość - szykuje się nowy amigasys3! Na stronie są nowe fotki z blatu.
man and the beast go to the east
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Jak chcecie to mogę Wam zrobić zdjęcie z mojego blatu, mam tu myszkę, klawiaturę, monitor i głośniki. Czasami leżą tutaj moje płyty i nie tylko moje. Też mi nadzwyczajna rzecz fotki blatu.
:mrgreen:
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
ODPOWIEDZ