Nowa strona internetowa stworzona przeze mnie!

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Nowa strona internetowa stworzona przeze mnie!

Post autor: VeloN »

Zapraszam na nową strone o amidze www.amiga.xt.pl :D chętnie poszukam chętnych do redakcji :) jak coś pisać na GG GG:4000345 CZEKAM!!!! :D :wink:
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Widze, ze Prezesowi konkurencja rosnie :mrgreen:
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

O jest nawet forum :!: . Może się przeprowadzimy :wink: :wink: :wink: .
S.E.G.A RULES Obrazek
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Mam nadzieję że żartujesz Gregor, bo ja bym się nigdy do niej nie przeprowadził ;) . Trochę przesadziłeś Velon z tym logiem, że najlepsza strona, bo bym powiedział że wręcz na odwrót ;) . Wszystko postawione na JPortal, zbytnio się nie napracowałeś, mało artykułów, forum także malutkie (nie chodzi mi o liczbę postów, ale o działy), szata graficzna do du*y. Musisz jeszcze popracować, żeby ubiegać się o miano najlepszej strony o Amidze ;) . Peace.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: VeloN »

Jedi pisze:Mam nadzieję że żartujesz Gregor, bo ja bym się nigdy do niej nie przeprowadził ;) . Trochę przesadziłeś Velon z tym logiem, że najlepsza strona, bo bym powiedział że wręcz na odwrót ;) . Wszystko postawione na JPortal, zbytnio się nie napracowałeś, mało artykułów, forum także malutkie (nie chodzi mi o liczbę postów, ale o działy), szata graficzna do du*y. Musisz jeszcze popracować, żeby ubiegać się o miano najlepszej strony o Amidze ;) . Peace.

Rzeczywiście logo jest troche zjechane ale zamierzam zrobić nowe oczywiście stronka istnieje góra z 4-5 miechów więc tutaj niestety narazie tyle mam do zaoferowania ale chciałbym mieć nowych webmasterów współpracowników jeżeli chodzi o rozbudowanie mojej Strony jeżeli chcecie ze mną pracować to zapraszam !!! GG:4000345 a tak po drugie to na żadnej stronie JEDI nie ma tej wersji SoundTrackera w Formacie ADF:) z takimi modułami jest tylko na mojej stronie;) ja raczej zamiesczam zarombiste gry jak będe mieć czas zamiescze 10!!! zajefajnych gierek których tutaj na tej stronie nie ma :D Pozdrawiam !!!

-=Edit by Wirus=-
ekhem...
LarvaExotech
Posty: 96
Rejestracja: 8 cze 2005, o 16:41

Post autor: LarvaExotech »

Moim zdaniem warto wspomnieć w downloadzie o tym, że ściągamy kickstarta na własne ryzyko i że autor strony nie ponosi odpowiedzialności. No wiece, którka informacja o legalności, i inne bzdety. ;-)
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

hehe to już jest mało ważne

Post autor: VeloN »

LarvaExotech pisze:Moim zdaniem warto wspomnieć w downloadzie o tym, że ściągamy kickstarta na własne ryzyko i że autor strony nie ponosi odpowiedzialności. No wiece, którka informacja o legalności, i inne bzdety. ;-)
Hahaha g**** prawda to jest już takie stare i legalne i mi nic nie mogą zrobić pozatym ja go ściągnołem ze strony WWW!!!! innej a to nie jest z mojej amigi więc nara;)
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Coś mi się nie chce wierzyć że tylko u Ciebie jest ten SoundTracer w wersji ADF, a jeśli nawet to pewnie nie legalny ;) .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
ODPOWIEDZ