JAK ZROBIĆ AMIGĘ NA DEKODER CYFRY +

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
maciek9971

JAK ZROBIĆ AMIGĘ NA DEKODER CYFRY +

Post autor: maciek9971 »

Słyszałem o przerabianiu Amigi w dekoder Cyfry Plus?
Czy może wiecie jak to zrobić?
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

A gdzie to slyszales? Pod budką z piwem?
Zastanawiales sie jak mialoby to wygladac, bo jakos nie zauwazylem, aby Amiga miala mozliwosc obróbki sygnaly wizyjnego (bez dodatkowego osprzętu) dostarczanego z zewnatrz.
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Amiga jako dekoder, dobre! :D Może faktycznie się da ;) . Jakby wyjąć wszystko z Amigi i wsadzić własnoręcznie wykonany dekoder, to faktycznie Amiga mogła by być dekoderem :D . Peace.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Wiemy , kupić dekoder , rozebrać obudowę , wsadzić do obudowy od A2000 i już masz Amidekoder :P bueh...
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Powiedziałeś to samo co ja :P .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Nie nie , ty zrobiłeś dekoder , ja poszedłem na łatwiznę i kupiłem :P
Awatar użytkownika
piteq
Posty: 74
Rejestracja: 30 kwie 2005, o 15:08
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: piteq »

Ami ma tak szybki procesor by zdekodować strumień danych MPEG2?Nie mówiąc o reszcie.
Ps.Rzecz teoretycznie możliwa w przypadku Powerki ze slotami PCI.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2005, o 19:20 przez piteq, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

amiga- dekoder

Post autor: Gość »

Słyszałem że można przerobić amige na dekoder,jak coś wiesz o tej przerupce to daj znac!!!!jak wiesz to prosze odpisz podając opis !!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Na Świętopełka... niech Wszyscy Święci mają tych ludzi w opiece :shock:
Awatar użytkownika
gufi102
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2005, o 15:31

Post autor: gufi102 »

:lol: Gdzie to słyszałeś ???? A tak poza tym to Amiga nie ma chyba wejścia do satelity bo nie wyszedł tuner za pomocą którego można podłączyć Amige z satelitą. A tak naprawdę pomyliłeś Fora kup se tuner na allegro i dopiero możesz wtedy cos pokombinować (ale najpierw znajdź odpowiednie forum :mrgreen: ). I jeszcze jeno nie wiem czy wiesz że to nie jest legalne wiec nie wypowiadaj się na tym forum na ten temat szukaj innych :!: A tak pyzatym to nieliczni maja tak cyfre :oops: 8) :twisted:
jaPan

Post autor: jaPan »

gufi102 pisze::lol: Gdzie to słyszałeś ???? A tak poza tym to Amiga nie ma chyba wejścia do satelity bo nie wyszedł tuner za pomocą którego można podłączyć Amige z satelitą. A tak naprawdę pomyliłeś Fora kup se tuner na allegro i dopiero możesz wtedy cos pokombinować (ale najpierw znajdź odpowiednie forum :mrgreen: ). I jeszcze jeno nie wiem czy wiesz że to nie jest legalne wiec nie wypowiadaj się na tym forum na ten temat szukaj innych :!: A tak pyzatym to nieliczni maja tak cyfre :oops: 8) :twisted:
dlaczego zakładasz że ktoś chce nielegalnie oglądać cyfre?czyżbyś sam w ten sposób oglądał (czyli nielegalnie)?dziwne bo ja przeczytałem pierwszego posta i nawt mi przez głowe nie przeszły takie domysły jak twoje.
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Bo przerobić amigę , to przerobić amigę, a dekoder to dekoder i wsadzony do obudowy z amigi to nie amiga więc....



Ale nabeblałem :P
Awatar użytkownika
gufi102
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2005, o 15:31

Post autor: gufi102 »

jaPan pisze:
gufi102 pisze::lol: Gdzie to słyszałeś ???? A tak poza tym to Amiga nie ma chyba wejścia do satelity bo nie wyszedł tuner za pomocą którego można podłączyć Amige z satelitą. A tak naprawdę pomyliłeś Fora kup se tuner na allegro i dopiero możesz wtedy cos pokombinować (ale najpierw znajdź odpowiednie forum :mrgreen: ). I jeszcze jeno nie wiem czy wiesz że to nie jest legalne wiec nie wypowiadaj się na tym forum na ten temat szukaj innych :!: A tak pyzatym to nieliczni maja tak cyfre :oops: 8) :twisted:
dlaczego zakładasz że ktoś chce nielegalnie oglądać cyfre?czyżbyś sam w ten sposób oglądał (czyli nielegalnie)?dziwne bo ja przeczytałem pierwszego posta i nawt mi przez głowe nie przeszły takie domysły jak twoje.
Nie zakładam bo ja to po prostu wiem bo każdy kto pyta o tuner cyfry a dokładnie jak ma go zrobić lub coś tam zawsze chce nielegalnie oglądać cyfrę a co do pytania czy oglądałeś nielegalnie cyfrę plus to powiem tak i nie :D I nie chce mi się ciągnąc tego tematu na tym forum powiewasz te forum służy do czegoś innego :arrow: :!:
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Post autor: Ash »

No właśnie! Może po prostu chce przerobić Amigę ot tak, a na pewno nie żeby oglądać bezpłatnie cyfrę :)
ODPOWIEDZ