Skarbnik - legenda śląskiej kopalni

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Kris
Posty: 17
Rejestracja: 2 maja 2004, o 18:17
Lokalizacja: Legionowo

Skarbnik - legenda śląskiej kopalni

Post autor: Kris »

Cześć! Mam pewien problem. Znalazłem u siebie pewną starą grę (jeszcze orginalną:-) - Skarbnik, ale nie mam pojęcia jak odpalić ją na moim kompie - gra była na Amigę, teraz mam PC, który nie czyta mi tych dyskietek. Mam emulatory czytające format ADF, ale nie mogę odczytać danych z dyskietki. Bardzo chciałbym zagrać w tą grę ( o ile dobrze pamiętam to nigdy jej nie ukończyłem) ale nie wiem jak. Jeśli więc ktoś ma jakieś pomysły lub wie skąd ściągnąć wersję działającą u mnie, to proszę o pomoc. Z góry dziękuję. K.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

jest to ciezki zabieg ale oczywiscie jest wykonalny. Niestety musisz sobie skolowac 2 stacje do peceta a potem uzyc programu Disk2FDI.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Można rowniez skorzystać z uprzejmosci jakiegoś amigowca, ktory zrobi z niej obraz dyskietki i podesle Ci na maila.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

hmmm, no wlasnie norbi dal mi do myslenia. Przeciez gra jest na planetemu lub retro.makii to po co kris ma uruchamiac z dyskietek. Można ściągnąc adfy i no problemos. :) Trza se ułatwiać życie
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Janek

SKarbnik

Post autor: Janek »

Jak chcesz to Ci moe to podesłać tylko podaj maila... aha nie chcą mi startować gierki... ładujękickstarta ale to nic nie daje...:( macie może coś działającego??
ODPOWIEDZ