Mam kila na gier na Amigę-moge je przenieść na pc?

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
amigamen
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2006, o 08:31

Mam kila na gier na Amigę-moge je przenieść na pc?

Post autor: amigamen »

Mam kila gier na Amigę-moge je przenieść na pc i dodać na stronę aby inni mogli sobie ściągnąć.Tylko jak mam przenieść te gry na Pc
i nagrać obraz dyskietki jako .adf. Na tej stronie jest (disk2fdi) program ale on nagrywa z dyskietki na dyskietkę. Uruchamiałem go a on mówi że cośtam musze włożyć dyskietkę do stacji nr2. Jest jakiś program abym mógł z tych starych dyskietek wyciągnąc jeszcze te gry na pc ? ?
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Re: Mam kila na gier na Amigę-moge je przenieść na pc?

Post autor: Blod »

amigamen pisze:Mam kila gier na Amigę-moge je przenieść na pc i dodać na stronę aby inni mogli sobie ściągnąć.
OK, zacznij od podania tytułów tych gier. Ewentualnie rzuć okiem na planetemu.net czy ich tam nie ma. Nie ma sensu wyważać otwartych drzwi.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Disk2FDI wymaga dwóch stacji dysków. Nie czytałeś instrukcji.
Podaj te tytuły jak juz wspomniał Blod
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Napisz też czy są to wersje gier oryginalnych czy z crackiem. Wersje oryginałów nie zdażają się często na necie a czasem przydałyby się do instalacji przy pomocy whdload.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
amigafan
Posty: 694
Rejestracja: 1 cze 2004, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amigafan »

Oczywiście rozumiem, że są to gry freeware lub masz wykupione prawa od twórców na upublicznianie ich w internecie (inaczej łamiesz prawo ze wszystkimi tego konsekwencjami - ze ściganiem przez wymiar sprawiedliwości włącznie)
Robię za darmowy amigowy help-line. Mam nadzieję, że zostanę doceniony. ;)
ODPOWIEDZ