Dźwięki z gry

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
shadow20
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2006, o 08:43

Dźwięki z gry

Post autor: shadow20 »

wwitam, oprócz standartowyego pobiernaia gry jest jeszcze możliwośc pobrania dz[/url]ieku z gry(gier)! i tu pojawia się mały problem:
pobrałem sobie dane dźwięki z gry i JAK TO URUCHOMIĆ?!

mam WinUAE i Kickstart v1.3 rev 34.5.rom i jak to mam uruchomic przez winuae czy inny program


DZIĘKUJE! :)
Awatar użytkownika
Amigaz
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2005, o 19:48
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Amigaz »

to co sciagasz to sa pliki mod, czyli format dzwieku z amigi.

Mozna go odpalic, ale poprzez program deliplayer2
do pobrania stąd
http://www.deliplayer.com/download.html

Aby stworzyc playliste naciskasz prawym przyciskiem na okienku playlisty, dajesz edit-> add files, zaznaczasz muzyczki ktore maja sie pojawic w oknie, pozniej ponownie drugi przycisk myszy i playlist-> save as i nazywasz swoja playliste.

Pisze to, poniewaz w tym playerze nie da sie tak jak w winampie zaznaczyc ilustam plikow, by je wladowaac na playliste, pomimo tego, ze program jest podobny do winampa

Pozdrawiam
AMIGA ROOLZ
GET BOINGED
shadow20
Posty: 2
Rejestracja: 17 sie 2006, o 08:43

jeszcze jedno

Post autor: shadow20 »

dzięki bardzo pomogłes, napewno sie przyda innym! :)

a jeszcze jedno pytanko czy jest jakis kompilator z mod na wav lub mp3?
Awatar użytkownika
Amigaz
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2005, o 19:48
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Amigaz »

niby jest, a raczej byl, nie moge go znalezc.

Chodzi o Mp_tracker, czy mptracker, nigdzie nie mozna go teraz sciagnac, ale kiedys go mialem i pewno byla opcja na wav, a moze i na mp3.

Pozatym jest duuzo programow, co umieja tak przerabiac, ale sa strasznie skomplikowane i dzialaja na innych zasadach niz zapisz jako.

Jest strona titan museum, czy cos takiego, i tam mozna zassac muze z gier itd. w formacie mp3 z tego co pamietam. Trzeba to sprawdzic na google
AMIGA ROOLZ
GET BOINGED
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Deliplayer ma w sobie tą funkcję , obadaj go dokładnie, Jest też zwykły winamp z pluginem :)
ODPOWIEDZ