poszukuję ochotników

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Post autor: Nosferatu »

amigafan pisze:W dziale download oprócz winuae i gry mamy ROM 1.3 a pod tym podpis:
wszystkie zamieszczone tutaj pliki sa całkowicie darmowe

OD KIEDY TO ROM AMIGI JEST DARMOWY :?:
Darmowe w sensie, że quioure nie pobiera za nie opłaty. :lol:
THE BEST IS YET TO COME
Awatar użytkownika
quioure
Posty: 6
Rejestracja: 16 lut 2007, o 20:25

Post autor: quioure »

jest napisane wszystkie (z gwiazdeczką) i gwiazdeczki znajdują się przy dwóch plikach ( an a pierwszy rzut oka ich nie widać). Masz słuszność, że rozpowszechnianie romów jest nielegalne.
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

quioure pisze:Masz słuszność, że rozpowszechnianie romów jest nielegalne.
Czy to coś zmieni na Twojej stronie czy tylko mówisz - Tak masz rację, ale romy na mojej stronie i tak będą? 8)
Poza tym skoro rozpowszechnianie romów jest nielegalne to powinny zostać usunięte także z tej strony (rozumiem, że rom i kickstart to w tym znaczeniu to samo).
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
amigafan
Posty: 694
Rejestracja: 1 cze 2004, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amigafan »

Nie tylko rozpowszechnianie ROMów (Kickstartów) jest nielegalen ale także systemu AmigaOS, który na tej stronie jest do ściągnięcia.
Robię za darmowy amigowy help-line. Mam nadzieję, że zostanę doceniony. ;)
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Blod moze wykasowac je wpiz*u - ja już dawno mam komplet zachomikowany w szafie. I tak dużo interesujących gierek wywalił - typu Misja Harolda. A zaznaczam, że mam oryginał, ale sciagnalem wersje shackowana tylko po to, zeby nie wpisywać co jakis czas kodow z intrukcji (ładnie są rozpisane, ale jednak upierdliwa czynnosc - i tak legalnych uzytkownikow traktuja*).

*nie wspominam o programach - z tymi to dopiero marraton - włączysz i co chwile kod musisz wpisywać - rozumiem raz, ale nie co uruchomienie z długiej listy szukać, na dodatek ktora ma kolor jasny niebieski i ledwo co widac

Wiadomo, że to nielegalne, ale chociaż przez tą nielegalność niektórzy w znacznym stopniu mogą sobie czasy pospominać.

Taki ze mnie Zbir, który ma więcej oryginałów od niejednych :wink:

Wszystko zakupione od MarkSoftu z fakturą
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
amigafan
Posty: 694
Rejestracja: 1 cze 2004, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amigafan »

Anthrox pisze:*nie wspominam o programach - z tymi to dopiero marraton - włączysz i co chwile kod musisz wpisywać - rozumiem raz, ale nie co uruchomienie z długiej listy szukać, na dodatek ktora ma kolor jasny niebieski i ledwo co widac
A w czym tak masz? Ja mam sporą liczbę oryginalnych/zarejestrowanych użytków i zazwyczaj albo dostaję plik-klucz albo podaję dosyć długi i skomlikowany kod ale tylko podczas instalacji programu (np. FxSCAN, FxPAINT, PFS3, MakeCD itp.) a potem mam spokój - o kod pyta ponownie (i słusznie) tylko wtedy gdy program zostanie przeniesiony na inną partycję.
Robię za darmowy amigowy help-line. Mam nadzieję, że zostanę doceniony. ;)
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Wszystko z MarkSoftu - np. NovaPaint IV.
Ale mogę to zrozumieć, bo ja zawsze z dyskietek robiłem. Ale mogliby pomyslec o takich jak ja.

Ale znowu piraci mieliby ulatwione zadanie - kółko się zamyka :roll:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
ODPOWIEDZ