Instalacja OS 3.9

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

DanielP pisze:A moze da sie jakos z dyskietek albo z HDD instalnac ?
Szczerze mówiąc nigdy nie próbowałem przerzucić instalatora na dysk, ale sądzę, że by była dodatkowa zabawa bo instalator odwoływałby się do nazwy płyty. Ja zawsze instaluje najpierw 3.1, upgraduje do 3,5 i z 3,5 na 3,9. Wszystko z wykorzystaniem cd-romu. cd to przydatna rzecz. Ja większość zbiorów mam na płytach, ale każdy ma swoje potrzeby
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
amigafan
Posty: 694
Rejestracja: 1 cze 2004, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amigafan »

A nie łatwiej od razu zainstalować 3.9?
Ja mam utworzoną dysketke startową z systemu 3.9, którą mogę zawsze odpalić komputer i zainstalować na czystym dysku 3.9 prosto z płyty.
Tak jest chyba najszybciej i najłatwiej.
Awatar użytkownika
DanielP
Posty: 178
Rejestracja: 5 paź 2004, o 12:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DanielP »

No wlasnie - po co instalujesz po koleji 3 wersje systemu ?
Sa jakies kozysci ?

Bo ja nauczony dobrych nawykow przez nieoceniony system Łindows, staram sie nigdy nie robic upgradeow czy jakis tam "nakladek". Nie ma jak "format" i instalacja od zera docelowej wersji systemu.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

"łokienka" to inna bajka. Też ich nigdy nie upgraduje, a z worklbenchem to sam nie wiem czemu, już bardzo dawno nie robiłem formata, ale wcześniej jakoś tak robiłem. Może dlatego, że najpierw kupiłem 3.5 i po jakimś czasie 3.9, więc musiałem upgradować. Zresztą każdy sposób jest dobry, ważne żeby wszystko działało ;)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
ODPOWIEDZ