Pytanie

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
cz3chu
Posty: 2
Rejestracja: 1 lis 2008, o 13:23

Pytanie

Post autor: cz3chu »

cześć jestem nowy i mam pytanie natury technicznej. A mianowicie chce sie dowiedzieć czy emulator Amigi da sie odpalić na smart fonie albo jakiejś lepszej noki n95 albo coś takiego a może na jakiejś Spv-ce z góry dzięki za jakiekolwiek info

pozdro :oops:
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Emulator Amigi jest PocketPC, PalmOS, WinCE czy WM 2003.
Teraz tylko znajdz odpowiedni telefon.
cz3chu
Posty: 2
Rejestracja: 1 lis 2008, o 13:23

Post autor: cz3chu »

ok a teraz jeszcze jak możesz powiedz mi czy istniej coś takiego pod symbiana czy tylko pod Windows mobile bo z tego co mi sie wydaje trzeba by szukać telefonu z WM tak?
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Reszta odpowiedzi na google.
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Kurcze norbi, co do pocketowej wersji amigowego emulatora to tragedia.
Powinien zostać dopracowany, ale niestety projekt jest zawieszony.

Gry lagują, ale nie o to chodzi - nie mozna nawet pograc w "Wisielca" czy "Koło Fortuny", bo przeszkadza wirtualna, amigowa klawiatura. Mozna to bylo lepiej rozwiazac - przyklad: emulatory Nintendo, SNES, a nawet GBA.

Skoro taki emu jest na WM, to nie spodziewam się, żeby na Symbiana był jakiś godny emulator Amiżki.

To wypowiedziawszy, przeciągnął [palcem] ikonę emulatora na "Kosz".
Zaprawdę powiadam, tylko tutaj można było odczuć przyjemność z używania tego emulatora.
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
ODPOWIEDZ