Eric Schwarz

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Eric Schwarz

Post autor: martini »

Starzy wyjadacze na pewno już mają tą płytkę,ale wszystkim innym polecam płytkę z pracami MISTRZA Erica Schwarza(kto miał Ami będzie wiedział o kogo chodzi) do zassania z BTTR(nieco ponad 100 Mega) E.S Archives
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
ButcheR
Posty: 168
Rejestracja: 3 sie 2004, o 00:01
Lokalizacja: Kraj kwitnącego kartofla
Kontakt:

Re: Eric Schwarz

Post autor: ButcheR »

martini pisze:MISTRZA Erica Schwarza(kto miał Ami będzie wiedział o kogo chodzi)
Ja mam Ami jeśli tu chodzi o Amigę :D . Nieznam tego kolesia. Sciągam ten plik (137MB), już jest 4%.

Co ten koleś zrobił że nazywasz go mistrzem?
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Eric Schwarz jest autorem grafik,animacji itp. związanych z Amigą i nie tylko z nią , prawie wszystkie jego dzieła powstały na Amidze(nie licząc np.szkiców :D ),zawsze obstawał przy Amidze,promował i promuję ją jak tylko może.Eric Schwarz jest znamienitą postacią w światku amigowym - a do tego ŚWIETNYM grafikiem.

Aha mój avatarek jest dziełem właśnie MISTRZA Erica :wink:
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
ButcheR
Posty: 168
Rejestracja: 3 sie 2004, o 00:01
Lokalizacja: Kraj kwitnącego kartofla
Kontakt:

Post autor: ButcheR »

Chyba kiedyś o nim słyszałem. Mam bardzo słabą pamięć do nazwisk :( . Wiesz co jest w tym ZIP'ie (EricShwartzProductionsArchive.zip)? Mam już sciągnięte 15%.
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Grafiki animacje itp.
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
ButcheR
Posty: 168
Rejestracja: 3 sie 2004, o 00:01
Lokalizacja: Kraj kwitnącego kartofla
Kontakt:

Post autor: ButcheR »

Zciągnąłem już ten plik "EricSchwartzProductionsArchive.zip" ale coś jest nie tak bo gdy go uruchamiam to w tym archiwum jest tylko jeden inny plik "EricSchwartzProductionsArchive.iso". Ten plik wygląda jakby to było inne archiwum zip lub rar. Czym go mam uruchomić aby obejrzeć te grafiki, animacje, itd. Bo gdy klikam dwukrotnie to wyświetla się jakiś tam "komunikat diagnostyczny" :?: .
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

to jest ISO - czyli obraz płyty,możesz albo wypalić sobie płytkę np. Nero,albo zamontować sam obraz płyty np. Alcoholem 120%.Jak już to zrobisz to odpalasz emulator razem z emulacją CD i odczytujesz pod Amigą płytę.
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
ButcheR
Posty: 168
Rejestracja: 3 sie 2004, o 00:01
Lokalizacja: Kraj kwitnącego kartofla
Kontakt:

Post autor: ButcheR »

To se puźniej wypalę płytkę z obrazu płyty :) . hehe :) .

Dzięki.
Awatar użytkownika
mU
Posty: 15
Rejestracja: 19 wrz 2004, o 14:45

Post autor: mU »

Pamietam jak po nocach snilo mi sie, ze sobie kupuje te plytke... Problem polegal na tym, ze wtedy kosztowala niemalze 25% ceny mojej swiezutkiej CD32 :lol:
AlaN

Re: Eric Schwarz

Post autor: AlaN »

martini pisze:Starzy wyjadacze na pewno już mają tą płytkę,ale wszystkim innym polecam płytkę z pracami MISTRZA Erica Schwarza(kto miał Ami będzie wiedział o kogo chodzi)...
DZIĘKI! Kurcze, tak długo muyślałem jak sie ten gość nazywał i ni licha nie mogłem sobie przypomnieć. Miałem zawalony swego czasu prawie cały HD na Amisi (tja.... HD=30MB ;-) ) z jego pracami. Super grafiki, super animacje, super humor itp. Jeszcze raz dzięki za przypomnienie - zasysam całość :D
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

He he cieszę się że mój post sę przydał.Naprawdę polecam tą płytkę wszystkim tym którzy nie mieli styczności z pracami p. Erica.
Jego aktualne prace o przygodach skunksicy :wink: Sabriny i sexy wiewióry Amy do obejrzenia tutaj(jest tam kilka linków do różnych stron wystarczy trochę poszukać)
Pozdrawiam!
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
mU
Posty: 15
Rejestracja: 19 wrz 2004, o 14:45

Post autor: mU »

martini pisze:He he cieszę się że mój post sę przydał.Naprawdę polecam tą płytkę wszystkim tym którzy nie mieli styczności z pracami p. Erica.
Jego aktualne prace o przygodach skunksicy :wink: Sabriny i sexy wiewióry Amy do obejrzenia tutaj(jest tam kilka linków do różnych stron wystarczy trochę poszukać)
Pozdrawiam!
Rany :!: W jakiej ja norze siedze, ze przypuszczalem, ze Eric juz nic nie produkuje :oops:
Kolejny dowod na to, ze mozna siedzec przed kompem i 24/7 a i tak czlowiek nie znajdzie wszystkiego co by go interesowalo...
ODPOWIEDZ