Błąd?

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Błąd?

Post autor: Łysy0800 »

Nie wiem o co chodzi, ale mam z tym prolbem od niepamiętnych czasów (czyli od kiedy sie zarejestrowałem :wink: ) Sprawa dotyczy tylko forum- gdy chcę nagrać stronę ("zapisz jako") to wyskakuje jakiś błąd! Trochę to wkurzające, bo często nie mam czasu czytać wszystkiego, tylko zrzucułbym sobie i w chacie poczytał.. Da rade coś zrobić?
Jeszcze jedno- czasem coś praśnie, trzaśnie i wszystkie psoty są oznaczone jako przeczytane! O co chodzi?
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

A moge sie dowiedziec jakiego programu uzywasz? U mnie z opera nie ma takich problemow. A wogole jest taki fajny programik na Peceta do sciagania calych stron z internetu, nazywa sie Teleport Pro.
Awatar użytkownika
shafran
Posty: 83
Rejestracja: 14 sie 2004, o 14:17

Post autor: shafran »

teleport sux, robi tyle połączen, podobno zwalnia strone troche aż...
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Ja uzywam i sobie chwale, program robi co do niego nalezy i to jak na moj gust dosc szybko, troche nie lapie o co chodzi z tym spowalnianiem strony, bo nic takiego nie zauwazylem.
Awatar użytkownika
shafran
Posty: 83
Rejestracja: 14 sie 2004, o 14:17

Post autor: shafran »

ja sie nie znam ale slyszalem ze admini stron zakazują teleportów...
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Hmmm, niewykluczone, ale jest takich stron bardzo malo, osobiscie znam jedna, ktorej nie udalo mi sie sciagnac za pomoca teleporta, chociaz moze jakos daloby sie, sciagalem wtedy z kafejki i nie bardzo mialem czas zeby sie bawic. Poza tym zawsze mozna ustawic program zeby sie przedstawial jako np. Internet Explorer :)
eddie
Posty: 46
Rejestracja: 23 lut 2004, o 19:02
Lokalizacja: Polska

Post autor: eddie »

Mi bardziej nei podoba sie to ze nie ma powiadamiania o postach.

I odrazu prosba do admina zeby uruchomil te opcje :)
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Łysy0800 »

Hm, używam IE.. Blod, jak to jest??
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Łysy0800 pisze:Nie wiem o co chodzi, ale mam z tym prolbem od niepamiętnych czasów (czyli od kiedy sie zarejestrowałem ) Sprawa dotyczy tylko forum- gdy chcę nagrać stronę ("zapisz jako") to wyskakuje jakiś błąd! Trochę to wkurzające, bo często nie mam czasu czytać wszystkiego, tylko zrzucułbym sobie i w chacie poczytał.. Da rade coś zrobić?
Jeszcze jedno- czasem coś praśnie, trzaśnie i wszystkie psoty są oznaczone jako przeczytane! O co chodzi?

Hm, używam IE.. Blod, jak to jest??
Hmm..
1) Zapisz jako powinno działać i to działanie zależy od przeglądarki - ja tu mam niewiele do powiedzenia.
2) Posty zaznaczone jako przeczytane - forum oznacza jako nowe te posty, które pojawiły się po Twojej ostatniej wizycie. Jeśli odwiedzasz forum i nie czytasz wszystkich nowych wiadomości, to część z nich zostanie przy następnej wizycie oznaczona jako przeczytana. Jest co prawda modyfikacja dla forum, która pozwala na indywidualne śledzenie czytanych postów, ale zdecydowałem się na nią ponieważ baza danych rozrasta się wtedy bardzo szybko i do bardzo dużych rozmiarów.
|||||||||||||||||>--- [90%]
ODPOWIEDZ