zaostrzona moderacja

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

zaostrzona moderacja

Post autor: akuhedr »

praktycznie codziennie pojawia się temat z gatunku "nie mogę znaleźć gry, gdzie mogę znaleźć grę" itd.
o ile topici te dotyczą jakiś niepopularnych gier to jest to jak najbardziej w porządku
ale jeżeli ktoś pyta o znaną gre którą można znależć bez problemów na stronach z regulaminu to oznacza to że ktoś ma w d*&^ prace administracji
dlatego sądzę że takie topici powinny być po prostu usuwane albo przenoszone do specjalnego boardu (np : śmietnik)

tłumaczenia typu "mam modem" czy tam "pisałem z cafe" to już wogóle bezsens - regulamin nie zawiera 3513513 stron i powinien być PIERWSZYM topiciem na jaki skierują się nowi użytkownicy

chyba że administracja uważa inaczej - w każdym badż razie myślę że zaostrzona moderacja plus regulamin i FAQ to jedyna sluszna kombinacja

pozdrawiam
If you live with apes man, it's hard to be clean
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

no wiesz... Ci nowi co sie pytają to oni (chyba) nie wiedzą że jest regulamin... bo taki ziom to patrzy na kategorie i ch*j go obchodzi jakiś regulamin... bo ma potrzebe i pisze. Ja myśle że zaostrzona moderacja nic tutaj nie pomoże bo takich ziomów było jest i będzie jeszcze więcej...

Takie jest moje zdanie na ten temat :)

Pozdro
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

na forum "Szukam gry" jest przyklejony regulamin. Przy rejestracji nicka jest adnotacja o planetemu a i tak ludzie piszą to samo. Chociaż myślę, że to dobry pomysł na takie forum np. "Czyściec" gdzie trafiałyby posty z wielokrotnie powatrzającymi się pytaniami chociaż ludzi i tak ciężko zmusić do myślenia.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
crowley
Posty: 129
Rejestracja: 23 sie 2004, o 15:08
Lokalizacja: z Trzebnicy
Kontakt:

Post autor: crowley »

Czyli takie interaktywne FAQ... ech... z doświadczenia wiem, że nowicjusze nie czytują takich rzeczy, można prosić i błagać - to nic nie da.

Może zacząć dawać ujemne gwiazdki jak np na Allegro :)
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

właśnie chodzi o to żeby nie "prosić" i "błagać" tylko bezwzględnie kasować, przenosić i ignorować.
trzeba wpoić regulamin wszystkim użytkownikom a wtedy nowi nim walną coś w stylu "nie wiem skąd ściągnąć super frog i mortal combat! prosze pomóżcie - pisze z cafe i nie obchodzi mnie to że ktoś się wysilił i napisał faq i regulamin bo czas mi się kończy a ja jeszcze muszę wysłać 10394923 smsów z gg"
czy tam tego typu pierdoły
wypracować "charakter forum" póki jeszcze można nad tym zapanować - takie moje zdanie, powtarzane
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Proponuję sondę "dlaczego nie czytam faqa,regulaminu,ani postów na ten sam temat rozwiązanych już przez dobrych ludzi" :wink: :wink: :wink:
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Dobre, dobre. Popieram Martiniego. :D
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Oczywiście z góry znany jest wynik:
0 głosów w sondzie - powód wszyscy nowi forumowicze ją sobie olali :wink:
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
PitekWaleczny
Posty: 12
Rejestracja: 2 lip 2004, o 11:19
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: PitekWaleczny »

Witam.

A moze przy rejestracji po przeczytaniu regulaminu maly quiz? Np. musi odpowiedziec na trzy pytania odnosnie regulaminu, to wtedy przejdzie dalej, a jak nie odpowie to musi jeszcze raz przeczytac, itd.
Tylko pytanie czy to nie ograniczy dostep nowych uzytkownikow, komu bedzie sie chcialo odowiadac na pytania. Przeciez teraz malo kto regulamin czyta.

Pozdrowionka
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

0_o'
mała psycho zabawa i konieczne przesłanie skanu swiadectwa ukonczenia 8 klasy podstawówki :x
albo ---> specjalny board z opisem "jeżeli twój topic został przeniesiony tutaj to znaczy ze złamałeś regulamin albo nie czytałeś FAQ - administracja i dobrzy ludzie z forum są zawiedzeni i smutni gdyż bardzo się starają by zredukować do minimum ilość powtarzających się topiców a te jednak ciągle powstają - jeżeli chcesz pisać na tym forum - niezbędne jest zapoznanie się z regulaminem i FAQ"
If you live with apes man, it's hard to be clean
ODPOWIEDZ