Dzialy na forum - groch z kapusta :)

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DanielP
Posty: 178
Rejestracja: 5 paź 2004, o 12:52
Lokalizacja: Warszawa

Dzialy na forum - groch z kapusta :)

Post autor: DanielP »

Tak sie zaczalem przygladac jakie dzialy sa na forum i doszedlem do wniosku, ze panuje tu groch z kapusta :) Oto przyklady...

1. Czemu dzial "GRY" nalezy do "Emulowana Amiga" ?
Przeciez grac mozna (a nawet trzeba !) na prawdziwej Amidze :)

2. To samo tyczy sie "Szukam gry" i "Przypomnijcie mi tytul".
Co ma "tytul gry" do "Emulowanej Amigi" ? Tyle samo, a nawet mniej co do "Prawdziwej Amigi" :)

3. Czemu dzial "Inne" nalezy do "Emulowana Amiga" ?
Tematy tam poruszane zazwyczaj nie dotycza wcale emulatorow.
A nawet jest napisane ze "Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą." Podkreslam - z Amiga, a nie z emulatorami Amigi !

4. Hydepark. Czesto tematy tam poruszane powinny znajdowac sie w dziale "Inne", bo dotycza Amigi, a z zalozenia w Hydeparku pisze sie o wszystkim, ale nie o Amidze. A dlaczego sie tam nie znajduja ? Bo jest źle usytuowany dział INNE i piszacy sadza, ze INNE dotyczy tylko "Emulowanej Amigi".

5. A czemu "Ogloszenia Admina" znajdują się w "Strefa Emulacji Gier Amigowych"... to już wie chyba tylko sam Admin :D


Sekcja "Prawdziwa Amiga" jest OK.
Hardware, software i scena dobrze pasuje do tej sekcji.


Moje propozycje sa takie, by zalozyc sekcje GRY, w ktorej ma sie znajdowac wiadomo co :) INNE przeniesc do "Pozostalych".

Tylko nie wiem co zrobic z Emulacja... bo zostanie ona sama jedyna.

Daniel
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Re: Dzialy na forum - groch z kapusta :)

Post autor: akuhedr »

DanielP pisze:5. A czemu "Ogloszenia Admina" znajdują się w "Strefa Emulacji Gier Amigowych"... to już wie chyba tylko sam Admin :D
już bez przesady - boardu umieszczone w "strefie emulacji gier amigowych" dotyczą działania serwisu więc to chyba oczywiste że wszelkie ogłoszenia administracji mieszczą się tam - tak samo jak i sugestie użytkowników
co do reszty to nie wiem - aczkolwiek zauważ że serwis jest przeznaczony głównie dla emulowanej amigi (strefa emulacji gier amigowych)

osobiście nie widze grochu z kapustą ;p
ale sam pomyliłem boardy i dałem zapytanie o tytuł gry w dziale "szukam gry" zamiast "przypomnijcie mi tytuł" :]
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
DanielP
Posty: 178
Rejestracja: 5 paź 2004, o 12:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzialy na forum - groch z kapusta :)

Post autor: DanielP »

Ale to tytul bez sensu :)
Czemu nie mozna tego nazwac po prostu "Sprawy Organizacyjne" ? :)
Awatar użytkownika
crowley
Posty: 129
Rejestracja: 23 sie 2004, o 15:08
Lokalizacja: z Trzebnicy
Kontakt:

Post autor: crowley »

Bo tak to już jest - przyjęło się na poskich forach, ze takie wątki nazywa się "ogłoszeniami admina / duszpasterskimi / drobnymi" etc.
"Żyjemy tak, jak śnimy. Samotnie" - Joseph Conrad
ODPOWIEDZ