Wolny transfer

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
mgR_Lobo
Posty: 13
Rejestracja: 26 kwie 2004, o 14:37
Lokalizacja: Szczecin

Wolny transfer

Post autor: mgR_Lobo »

Dlaczego tak wolno zasysa pliki ze strony ? (2-3kb/s)Jakies ograniczenia sa czy jak ? U mnie sie raczej nic nie skaszanilo, bo z innych stron sciaga mi o wiele szybciej....
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Z mojej obserwacji wywnioskowalem, ze serwer ma ograniczenie tego typu: plik skacze w odstepach 3 sekundowych i dlatego wolno idzie. Uzyj jakiegos programu ktory dzieli plik na czesci (dap, flashget). Wtedy kazdy dzielony plik sciaga sie w odstepach 3 sekundowych, ale 10 czesci na raz dzieki czemu plik leci o wiele szybciej.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Pawełek
Posty: 61
Rejestracja: 24 wrz 2004, o 15:45
Lokalizacja: Trzebinia
Kontakt:

Re: Wolny transfer

Post autor: Pawełek »

mgR_Lobo pisze:Dlaczego tak wolno zasysa pliki ze strony ? (2-3kb/s)Jakies ograniczenia sa czy jak ? U mnie sie raczej nic nie skaszanilo, bo z innych stron sciaga mi o wiele szybciej....
Ja mam {12 kb-15 kb} co 3 sekundy :shock:
Amiga 600 play
Awatar użytkownika
Juras
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Łódź (prawie)

Post autor: Juras »

Wirus pisze:Z mojej obserwacji wywnioskowalem, ze serwer ma ograniczenie tego typu: plik skacze w odstepach 3 sekundowych i dlatego wolno idzie. Uzyj jakiegos programu ktory dzieli plik na czesci (dap, flashget). Wtedy kazdy dzielony plik sciaga sie w odstepach 3 sekundowych, ale 10 czesci na raz dzieki czemu plik leci o wiele szybciej.
Stosuje i mam średnią prędkość +/- 30 do 40 kb/s
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Post autor: Ash »

Ja wlaczam sciaganie. ide na herbate, a jak wracam, to plik mam sciagniety:)
ODPOWIEDZ