poprzestawiane?

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

Tak !Gregor! rządzi na S.E.G.A powinien zostać jednym z moderatorów. :idea: Mi się narazie tylko robi tak we HYDEPARK. :lol:

PS:Niedługo chyba będe mieć Sygnaturke "!Gregor! is the best!" :D :D :D :D :D :D
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Ano, fakt z czasem jest coś nie tak. Zastanawiałem się czy może mi zegar coś nawala. No ale bez przesady. Patrzę na zegar: 14:00, patrzę na datę postu: 18:00. To już można przenosić się w czasie? :D Blod weź coś zrób. A może Blod mieszka poprostu w innej strefie czasowej? :D Nieno, żartuje se.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

strefę czasową każdy ustawia indywidualnie w profilu. Teraz powinno być +1h i będzie good. Przynajmniej u mnie jest :)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

Ja z czasem nie mam żadnych problemów. Jedyne problemy jakie mam z forum to te które opisałem tu:
!Gregor! pisze:
Blod pisze:Natomiast co do zaznaczania postów jako przeczytane: to nie błąd, tak działa phpbb. Gdzieś już chyba pisałem jak to działa dokładnie, więc nie będę się rozpisywał. W skrócie wygląda to tak, że trzeba czytać wszystkie nowe posty przy każdej wizycie, bo później będą zaznaczone jako przeczytane.
Nie oto chodzi. Wchodzę na stronę i widzę ,że są nowe tematy. Czytam wszystkie albo te które mnie interesują. Za jakiś czas wracam na forum by zobaczyć czy ktoś mi odpisał paczę a tu pusto!
Klikam na jakiegoś posta paczę a tam jednak ktoś odpowiedział. Chodzi oto ,że nie wszystkie nowe tematy się pokazują jako nowe.
S.E.G.A RULES Obrazek
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Ja jak długo żyje i jak długo jestem na tym forum to żadnych problemów nie zauważyłem :)
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

A dziś ja wszedłem rano na SEGA i wszędzie były nowe posty ale tylko we Szukam gry napisało mi że jest nowy post no tylko we forum Gry nie było odpowiedzi nowej. :x :x :x :x :x :x Proponuje głodówke :D :D .
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
ODPOWIEDZ