Ankieta

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Ankieta

Post autor: Piotr Bober »

Dlaczego zwykli użytkownicy nie mogą robić ankiet :?: Na innych forach się da a na tym nie dlaczego :?: :x
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Bo nie jest to usługa o charakterze powszechnym ;) Szczerze mówiąc nie wiem czemu, ale jeżeli ktoś sobie tego życzy to moderatorzy założą za niego taką ankietę, wystarczy, że założysz odpowiedni temat i już jak np tu, czy tu.
Jak dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie i na pewno założymy kazdemu ankietę. Oczywiście jeżeli to bedzie ankieta z sensem ;)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

bezsensu
jeszcze nigdy sie spotkałem się z sytuacja w której robienie ankiety to luksus i trzeba prosić moderatorów żeby takie coś zrobili 0_o

nie wiem jakie są plusy tego rozwiązania

jeżeli w ten sposób administracja chce powstrzymać powstawanie "bezsensownych ankiet" to równie dobrze można je po prostu kasować
bardzo dziwna sprawa :-k
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

To tylko moje zdanie, nie mnie to oceniać.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

Pamiętam jeszcze czasy gdy na naszym forum można było samemu zakładać ankiety 8) . Pamiętam ,że nawet wtedy założyłem ale szybko ją usunięto. :D
S.E.G.A RULES Obrazek
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

Wirus pisze:To tylko moje zdanie, nie mnie to oceniać.
ale czemu uważasz że to "bardzo dobre rozwiązanie" bo tylko to mnie zaintrygowało w sumie :wink:
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

tak jak napisałeś, zmniejszy to ilość bezsensowych ankiet. Już widze ankiety w stylu: "Czy pomożecie mi uruchomić tą grę" Odp: "tak", "nie", "może" itp.
Czasami są jakieś dobre tematy na ankiety jak te podane przezemnie wyżej i wtedy się je robi. Ale spójrz na to z innej storny, czy tak często tutaj użytkownicy chca zakładać ankiety? Praktycznie Piotr jest pierwszą osobą, która mnie o to poprosiła. Poprzednie 2 o gazetach i windowsach to tylko moja inicjatywa by je zrobić bo autorzy nic o tym nie wspomniali. Co to za różnica czy robią je moderatorzy czy użytkownicy? Ważne, że są.

Takie moje zdanie na ten temat. Musimy poczekać na Bloda, aby ostatecznie wypowiedział sie w tej kwestii.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
ODPOWIEDZ