Zapomnieli o forum.

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Zapomnieli o forum.

Post autor: !Gregor! »

Gdy pisałem tą wiadomość na forum było 1371 zarejestrowanych użytkowników.
Jestem ciekawe ilu z tych użytkowników w ogóle się udziela? Widać to po ankietach w których udział bierze ok.14-22 użytkowników. Podejrzewam ,że większość z nich napisała 1-2 wiadomości i już zapomniała ,że taka strona w ogóle istnieje. Proponuje aby usuwać takich użytkowników którzy zapomnieli o naszym forum. Powinno być coś takiego ,że jak się ktoś nie loguje przez np. 1 Rok to się takiego użytkownika usuwa.
S.E.G.A RULES Obrazek
jamamoto
Posty: 2
Rejestracja: 7 gru 2004, o 02:25

Post autor: jamamoto »

jak dla mnie bomba - sam tak robie na swoim forum, z tym ze "data waznosci" usera to gora 2 miesiace. w tym momencie mam przez to 50 AKTYWNYCH uzytkownikow :P
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

W sumie dobry pomysł. Mamy ponad 1000 użytkowników a udziela się z nich na forum z 20. Jestem za.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

a moim zdaniem co to komu przeszkadza, że sa ich konta? Myślę, że takie usuwanie byłoby nie fair wobec tych użytkowników. Wielu osobom po jakimś czasie nagle przychodzi ochota żeby skrobnąć coś na forum, albo chociaż zajrzeć i wtedy mają już konto. Usuwanie tego jest niepotrzebne, zwłaszcza jeśli nie zabiera to dużo miejsca. Niektórzy wchodzą tylko raz na miesiąc, albo jak im czas na to pozwoli, a kto często tu zagląda i udziela się to widać w topicach...
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Usuwanie

Post autor: Piotr Bober »

Przeszkadzają tacy idioci o to bardzo. :!: :x Dlatego że jak chciałem miec nick KoRn to pisało że jest zajęty a ja tu wcale nie widze forumowicza KoRn. :x Po co tacy co mają jedno pytanie się rejestrują w ogóle,Przecież goście mogą pisać nowe tematy. Dlatego moja rada to wywalić takich baranów :x :x :x
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Usuwanie

Post autor: Jedi »

Piotr Bober pisze:Przeszkadzają tacy idioci o to bardzo. :!: :x Dlatego że jak chciałem miec nick KoRn to pisało że jest zajęty a ja tu wcale nie widze forumowicza KoRn. Dlatego moja rada to wywalić takich baranów :x :x :x
Piotrze! Nie denerwuj się tak! Piotrek ma rację co do tego. Ale Wir no zobacz! Ja widziałem w liście użytkowników jakiegoś gościa co się zarejestrował nawet przed tobą, przed Norbim, zaraz po Blodzie, i co? Przez te 2 lata nie zajrzał ani razu na nasze forum! A jakby nagle chciałbym coś od nas, albo miałbym jakiś problem, to co to za wysiłek zarejestrować się na nowo?? A jak by ludzie zauważyli że "wywalamy" co rok ludzi co do tego czasu nie napisali jednego posta, to może byliby aktywniejsi. A jeśli chodzi że to będzie dużo pracy z patrzeniem kto nie pisał żadnych postów przez rok, to jest do tego nawet mod z www.phpbb.pl
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Świstak czy jak ci tam : Chcieć a mieć to jest róznica co nie?
I czemu odrazu Idiotów? Nie każdy ma dostęp do internetu...
Nie każdy jest maniakiem i spędza cały czas przed kompem... Może ktoś poprostu potrzebował o coś się zapytać (nie wiem bo mnie wcześniej nie było) a nie można było bez rejestracji pisać posty?
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Z Piotrem już rozmawiałem na ten temat, widac znowu nie zrozumial moich słów. Gdybym np. zarejestrował się na jakims forum pod ksywka Wirus (co sie żadko zdarza bo często jest zajęte) i przypuścmy po jakims czasie miałbym awarię netu, lub po prostu natłok zajęć uniemożliwił mi wchodzenie na forum. Wracam po 4 miechach a tu bach, Wirus zajęty przez jakiegoś innego gościa. Za miło bym sie nie poczuł. Najprawdopodobniej olałbym to forum. Zgadzam sie ze zdaniem, żeby usuwać po roku, bo to naprawde dużo czasu, ale nie po 2 miesiącach. Zastanówcie się! Ani to nie przeciąża forum bo myślę, że to kwestia kilku kb, a co z tego że sie nie udzielają. W dzisiejszym dniu forum odwiedziło około 30 osób. W ankietach głosuje kilkanaście. To oznacza, że jest dużo osób które tylko czytają posty a nie komentują. O wiele przyjemniej się przegląda strony będąc zalogowanym niż gościem.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

Ja zaproponowałem rok bo wydaje mi się ,że jeżeli ktoś się nie loguje przez taki czas to albo zapomniał hasła i zrobił sobie drugiego użytkownika albo w ogóle zapomniał o forum. Poza tym zbliża się nowy rok więc można było by trochę posprzątać. :D
S.E.G.A RULES Obrazek
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Jak zapomniał to może użyć przypominacza no nie ? :)
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

No mi też o to chodzi żeby usuwać tych co przez rok nie korzystali. :x
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Rok do dluuuuugo. Mysle, ze takich uzytkownikow mozna wykasowac.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Użytkownicy, którzy nie odwiedzali forum od jakiegoś czasu nie będą usuwani. Można im przypomnieć, że się zarejestrowali na tym forum i żeby nas częściej odwiedzali, ale na pewno nie będziemy nikogo usuwać.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Zablokowany