Nie przeczytane wiadomości.

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Nie przeczytane wiadomości.

Post autor: !Gregor! »

Kiedy wchodzę na forum wyświetlają mi się nowe tematy i nowe odpowiedzi. Ale gdy wyjdę z forum i wrócę za chwile to tematy których nie czytałem są już zaznaczone jako przeczytane.
Powoduje to konieczność czytania wszystkich nowych tematów naraz. Nie robi to problemów kiedy ma się czas. Są jeszcze problemy gdy komputer się zawiesi.(windows 98 :) ) Po ponownym uruchomieniu forum nie wiem które wiadomości są nowe. Proponuje żeby informacje o nie przeczytanych wiadomościach były przechowywane dłużej np. jeden dzień.
S.E.G.A RULES Obrazek
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Tak działa forum phpBB. Wyświetlane są tylko posty nieprzeczytane od ostatniej wizyty, a więc wszystkie, których nie przeczytamy wcześniej automatycznie dostają status jako przeczytane. Nie wiem czy da się coś z tym zrobić, ale dłuższe przechowywanie tych informacji dla każdego usera pożera bardzo dużo miejsca na serwerze. Dlatego jest jak jest.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

Dlatego pousuwać userów których nikt nie używa. :wink:
Proponuje aby te informacje przechowywać tylko jeden dzień a po północy do kosza. :P
S.E.G.A RULES Obrazek
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

!Gregor! pisze:Proponuje aby te informacje przechowywać tylko jeden dzień a po północy do kosza. :P
i co to da? Nie każdy odwiedza forum kilka razy dziennie a też by chciał sobie zachować jako nieprzeczytane. Lepiej zostawić jak jest. Postów aż tak dużo nie powstaje aby nie wyrabiać się z czytaniem. Po prostu trza czytać na bieżąco
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

Wirus pisze:Postów aż tak dużo nie powstaje aby nie wyrabiać się z czytaniem.
Z czytaniem wyrabiał. Chodzi mi oto ,że gdy zawiesi się komputer lub przez przypadek zgaszę sobie forum to muszę prowadzić śledztwo gdzie są nowe wiadomości. Trochę mnie to denerwuje :x . Może da się to jakoś sprytnie wymyślić ,żeby wszystkim było dobrze. :)
S.E.G.A RULES Obrazek
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

To patrz na daty i godziny postów po prawej stronie forum.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

:shock: Serio?

:D
S.E.G.A RULES Obrazek
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Ale niekiedy na jednym forum jest kilka nowych topiców a data na początku jest tylko z najnoweszego posta, a zaglądanie na każde daty jest troche uciążliwe
ODPOWIEDZ