Co to ma Być???!!! Ciąg dalszy.

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Co to ma Być???!!! Ciąg dalszy.

Post autor: !Gregor! »

Wirus pisze:Każdy ma prawo do założenia sobie takiego nicka jakiego sobie życzy jeżeli tylko jest wolny. I dyskusje w stylu weźcie go wywalcie bo ma podobny nick do mojego są całkowicie niepotrzebne bo i tak nie będą rozpatrywane.

Wyjątkiem może być użytkownik z wulgarnym nickiem.

W sprawach zmiany swojeo nicka prosze się kierować do Bloda.

Klozet
A jakby ktoś sobie zrobił nicka Vvirys, Wiruz ,Wrius... to nie wiem czy byłbyś zadowolony. A ten cały Biod? Widze ,że musieliście przekonać go do zmiany nicka. A przecież zajął podobny. Ja też nie byłbym szczęśliwy gdybym zobaczył użytkownika ?gregor?. I chciałbym ,żeby mu zmieniono nazwę. Dlatego nie dziwcie się Piotrowi ,że się zdenerwował.
S.E.G.A RULES Obrazek
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

Virus się nigdy nie denerwuje i ostrzeżenia daje i na wszystko ma rozwiązanie.

No nie to już jest hamstwo ktoś na złość zarejestrował się jako ?Gregor? pokaż się ty h** i powiedz kim jesteś :!:
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

A niech sobie robią wajrusy virusy i inne takie. Mnie to nie rusza i nie będe zwracał na to uwagi. Ostrzeżenia również za to nie dam ponieważ nie jest to sprzeczne z regulaminem.
Zareaguję tylko wtedy, gdy dana osoba zacznie mówić w moim imieniu, czyli podszywać się.
Ja nie mam problemów z odróżnianiem użytkowników.

W przypadku Ciebie Piotrze to jak już Ci napisali w poprzednim temacie, niejeden jest Bober na świecie i nie masz wyłączności na tą ksywę. Ja również mam bardzo często problemy z zarejestrowaniem sie w różnych miejscach gdyż Wirus jest zajęty. I co mam zrobić? Wywalić ich bo maja podobny nick? Bezsensu.

Tak samo z nickiem gregor. Zarejestrowane są nicki Gregor, !Gregor!, Gregory i teraz ?Gregor? i czy to oznacza, że trzeba ich wywalić i zostawić jednego?
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

Ta jasne ja uważam że takich się powinno wywalać.
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Przypadek użytkownika BIod był szczególny. Po pierwsze nick był podobny nie tyle fonetycznie, co wizualnie - dopiero po dokładnym przyjrzeniu się można zauważyć, że w środku jest litera I, a nie L. A po drugie użyty był mój avatar, więc całość można było potraktować jako próbę podszycia się pode mnie.

Poza tą sytuacją, był tylko jeden przypadek, gdy użytkowik dostał inną nazwę - ale to było dawno i nieprawda. Aby zmienić nick trzeba mieć dobrą argumentację, a ta którą otrzymałem na PW od dwóch osób nie jest wystarczającym powodem do zmiany nicka.

Zresztą, poza ostatnim przypadkiem BIod'a nie widzę dobrych powodów zmiany nicka.

Piotr Bober pisze:Ta jasne ja uważam że takich się powinno wywalać.
Na szczęście nie będzie to zależało od Ciebie i nie zamierzamy takich osób wyrzucać z forum.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

hm podobne nastawienie mieli admini innego forum - kiedy pojawilo się 3 Coenów to zmienili zdanie

tutaj nie chodzi o to czy ktos ma prawo do takiej ksywki czy innej
chodzi o zwykłą przejżystość forum
ponad to, nie chcecie mi wmówić chyba że osoba która zarejestrowała się jako ?Gregor? zrobiła to przypadkowo 0_o

wyobraźmy sobie dyskusje w której udział bierze 2 Gregorów, 2 Blodów itd. 0_o
niepotrzebna komplikacja zwłaszcza że wymyslenie nowego nicka to zaden problem :x
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Jak napisał Blod zdarzają się wyjątkowe sytuacje i wtedy rozpatrywane będą indywidualnie. Z reguły jednak zmiany nazw będa dokonywane sporadycznie i tylko w uzasadnionych przypadkach.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

To ja się zarejestrowałem drugi raz jako ?Gregor? po to ,żeby nikt się pode mnie nie podszywał. Można zająć wszystkie podobne nicki do swojego i wtedy jest spokój. :)
S.E.G.A RULES Obrazek
Awatar użytkownika
Stęclik Robert
Posty: 97
Rejestracja: 10 lis 2004, o 19:33
Lokalizacja: Ostrów WLKP

Post autor: Stęclik Robert »

No to$Gregor% masz jeszcze pare(set?)milionów kombinacji :lol: Może Ci pomóc :?: będzie szybciej :wink:
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

Ja też mogę pomóc tylko musze siebie chyba jeszcze zabiezpieczyć.
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
jw_amigowiec
Posty: 171
Rejestracja: 18 gru 2004, o 13:48
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: jw_amigowiec »

_-_ Piotrze, Robert zartowal, nie popadajmy w paranoje! ___-___
Od razu - wszyscy tylko czychaja zeby sie pod nas podszywac, masowy spisek! Oo
No ludzie no, pomyslcie logicznie. Jest to Amigowe forum, a zachowujecie sie jak nie powiem gdzie (przedszkole? szkola podstawowa? - najwyzej.) Bez obrazy oczywiscie, nie takie jest moje zamierzenie. Tylko spojrzcie, na to co piszecie. Z jakiegos incydentu robicie wielka afere.

Pozdrawiam:)
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

jw_amigowiec pisze:_-_ Piotrze, Robert zartowal, nie popadajmy w paranoje! ___-___
Od razu - wszyscy tylko czychaja zeby sie pod nas podszywac, masowy spisek! Oo
No ludzie no, pomyslcie logicznie. Jest to Amigowe forum, a zachowujecie sie jak nie powiem gdzie (przedszkole? szkola podstawowa? - najwyzej.) Bez obrazy oczywiscie, nie takie jest moje zamierzenie. Tylko spojrzcie, na to co piszecie. Z jakiegos incydentu robicie wielka afere.

Pozdrawiam:)
Ej no po lekku nie ja też żartowałem :evil: Myślisz że jak niedam tego znaczka :lol: to mówie na poważnie :?:
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Myślę, że dyskusja na ten temat została wyjaśniona i nie ma sensu dalej jej prowadzić, dlatego klozet
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Zablokowany