Własne propozycje gier.

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Własne propozycje gier.

Post autor: Aliens »

Tak sobie myślałem. Może by tak umieścić, na tej stronie propozycje dołożenia nowych gier, które inni gracze znają, a nie ma ich na waszej liście. To by bylo pomocne. Wkońcu byłby większy wybór gier na Amigę.
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Było i nie przeszło ...
A jak masz jakieś konkretne propozycje gier do zamieszczenia to wal kolejny topic i proponuj, nikt nie broni :)
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

Kiedyś było forum DODAJCIE GRE,SZUKAM GRY,Niewiem czemu to zmieniono uważam to za durny pomysł no ale ja tu nie rządze...
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Wg mnie można by było na głównej stronie zrobić linki do Planet.emu i do innych stron z grami i programami...

P.S. : Piotrze , jestem ciekaw co masz z dyktand?
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Re: Własne propozycje gier.

Post autor: Blod »

Aliens pisze:Tak sobie myślałem. Może by tak umieścić, na tej stronie propozycje dołożenia nowych gier, które inni gracze znają, a nie ma ich na waszej liście. To by bylo pomocne. Wkońcu byłby większy wybór gier na Amigę.
Obecnie wczytujemy się w to, co internauci wpisują w wyszukiwarkach szukając naszej strony oraz to co wpisują w naszej wyszukiwarce gier. Lista jest już naprawdę dość sporo, ale dodatkowo po świętach będziecie mogli podawać bezpośrednio swoje propozycje gier.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Propozycje gier.

Post autor: Aliens »

Wybaczcie, że minęło trochę czasu a ja nic nie odpowiadałem. O to moje propozycje gier: Body Blows;Fun School(coś dla młodszych);Mickey Puzzles;Kick Boxing;Dog Fight;Fire Force; Trained Chuck Rock;Global Gladiators; Uss John Young; Sword Of Honour; simpsons;Eye of the Beholder; Fighter Bomber; Internat Truck Racing; Mercs;Cytadela. To nie wszystkie moje gry, tylko część. Nie chcę was zasypywać moimi gierkami he he. Mam Amigę i dużo gier i się cieszę, że to jeszcze wszystko dziala. Mam nadzieję, że któraś propozycja wam się spodoba. Jak chcecie więcej wystarczy dać sygnał. :D
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Uss John Young??Dajesz :D A może skorzystać z pomocy Yousendit??Jakby ktoś chciał grę,tak robią na forum(nie podam nazwy bo nie można :D )jak ktoś chce piosenkę.
Awatar użytkownika
crowley
Posty: 129
Rejestracja: 23 sie 2004, o 15:08
Lokalizacja: z Trzebnicy
Kontakt:

Post autor: crowley »

Sporą część tego stuff`u można znaleźć na www.planetemu.net a żeby dodać je do serwisu Zespół Administracyjno - Moderujący musiałby się bawić w zdjęcia / opisy et cetera.
Zablokowany