Bycie autorem

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ

Czy jesteś za moim pomysłem?

Czas głosowania minął 25 kwie 2005, o 18:34

Tak
9
75%
Nie
1
8%
Nie mam zdania
2
17%
 
Liczba głosów: 12

Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Bycie autorem

Post autor: Aliens »

Niektóre gry nie posiadają recenzji od admina. Chciałbym by, forumowicze mieli szansę napisania jej. To byłby istotny fakt poświęcania się danej osoby, dla tego forum. Z pośród wielu recenzji, zostanie wybrana jedna umieszczona na stałe. Wraz z podpisem autora. Proszę o wsparcie i uwagi.
O to przykład: czy ta gra ma opis i autora?
http://emulacja.net/game_info.php?game_id=461
Wiadomo, że nie..a komu będzie się chciało czytać recenzję jakiegoś tam Bekousa Pospolitusa.
Trzeba uzupełnić te wredne pustki :!:
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2005, o 18:35 przez Aliens, łącznie zmieniany 3 razy.
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

A coś ty chłopie to normalka że się nie zgodzą.
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Piotr Bober pisze:A coś ty chłopie to normalka że się nie zgodzą.
Czekam na inne opinie :x
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Fajny pomysł, dla tych którzy nie znają gier a chcą poznać będzie łatwiej , niż googlować i tak nic nie znajdując :)
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Wszystko ładnie pięknie, ale żeby nie było np. czegoś takiego, że "kto pierwszy, ten lepszy". Kryteria muszą być wysokie, a jeśli ktoś do już opisanej gry napisałby lepszą recenzję, to wyparłaby ona ą dotychczas prezentowaną. Ofkoz mam nadzieję, że dział recenzji jako taki pozostałby w niezmienionej formie na dole. Jedyna różnica, jaką widzę oczami wyobraźni polega na wywaleniu najlepszej "do widoku publicznego" przy linkach i screenie
Jest jeden zasadniczy problem. Recenzja i opis przy screenie mają inną formę. Może by pod linkami i screenem dać cos w stylu "najlepsza recenzja", całą recenzję przedstawić i pod tym dopiero reszta.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Slesz pisze:Wszystko ładnie pięknie, ale żeby nie było np. czegoś takiego, że "kto pierwszy, ten lepszy". Kryteria muszą być wysokie, a jeśli ktoś do już opisanej gry napisałby lepszą recenzję, to wyparłaby ona ą dotychczas prezentowaną. Ofkoz mam nadzieję, że dział recenzji jako taki pozostałby w niezmienionej formie na dole. Jedyna różnica, jaką widzę oczami wyobraźni polega na wywaleniu najlepszej "do widoku publicznego" przy linkach i screenie
Jest jeden zasadniczy problem. Recenzja i opis przy screenie mają inną formę. Może by pod linkami i screenem dać cos w stylu "najlepsza recenzja", całą recenzję przedstawić i pod tym dopiero reszta.
Czy ja napisałem, że ten kto pierwszy przyśle recenzję, wygra :?:
Z kilku recenzji wybierze się najlepszą. Nie chodzi mi też o to, by wywalać recenzję admina. Te gry, które nie mają recenzji będą mogły być opisane przez graczy. Ktoś wchodzi na stronę ze swoją grą i widzi recenzję nie admina a np. Amosa.
Napewno to by każdego usatysfakcjonowało. I inni by was chwalili i podziwiali.
Naprawdę warto..ale jak widzę nie zainteresował się nikt tą sprawą.
Ani Blod, ani Wirus, ani Norbi :!:
Jak chcecie po staremu to mi to powiedzcie :!:
Nie będe marnował ręki by pisać kolejne wiadomości w tym temacie :x
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2005, o 17:48 przez Aliens, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

eh
dwie sprawy ---> zupelnie nie widze sensu cytowania w calosci wypowiedzi ktora jest bezposrednio nad twoim postem
to w sumie troche zaśmiecanie wątku - wyobraź sobie co by bylo gdyby każdy tak cytował wypowiedź poprzednika

po drugie "post" to wiadomość
wiec to zdanie
Nie będe marnował ręki by pisać kolejne wiadomości w tym poście
powinno brzmieć "nie bede marnował reki by pisać kolejne wiadomości w tym temacie/topicu"

wracając do tematu - kto będzie decydował o tym czy dana recenzja jest dobra? :-k
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Aliens pisze:Naprawdę warto..ale jak widzę nie zainteresował się nikt tą sprawą.
Ani Blod, ani Wirus, ani Norbi :!:
Jak chcecie po staremu to mi to powiedzcie :!:
Wszystkie decyzje związane ze stroną, nowymi opcjami itp. podejmuje Blod. Jezeli chodzi o mnie to pomysł mi się podoba, też mnie drażnią puste pole. Poradzić ci mogę założenie ankiety (najlepiej edytując pierwszą wiadomość bo po co tworzyć nowy temat) z sensownymi odpowiedziami na określony czas. Zobaczymy jakie jest poparcie
akuhedr pisze:po drugie "post" to wiadomość
Jest to bardzo częsty błąd. Na wielu forach wiele osób tego nie rozróżnia, ale myślę, że Alien juz zapamięta ;)
akuhedr pisze:wracając do tematu - kto będzie decydował o tym czy dana recenzja jest dobra? :-k
"grupa trzymająca władze" ;) a tak serio to jezeli pomysł przejdzie to myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby utworzenie w "Pozostałych" nowego forum o nazwie "Recenzje" i tam będą otwierane wątki dla każdej gry, dyskusje, ankiety itp.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Ankieta trwa 2 tygodnie..zobaczymy co z tego będzie. :wink:
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Dodam jeszcze, że do tych gier, które mają opisy także moznaby dodać na dole najlepszą recenzję.
Acha, no i czy "grupa trzymająca władzę" również może brać udział w tej bądź co bądź rywalizacji ?

Jeżeli ten pomysł przejdzie, to rzeczywiście przyda się nowy dział forum. Zapewne będzie wiele kontrowersji itp., które bedzie można zamieszczać właśnie w tamtym dziale. Poza tym nowi ludzie odwiedzający forum mogą nie wiedzieć jeszcze o istnieniu takiego systemu, a to to uświadomi ich w pewien sposób, a nam nie pozwoli zapomnieć.

Jestem na tak ;)
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Slesz pisze:Acha, no i czy "grupa trzymająca władzę" również może brać udział w tej bądź co bądź rywalizacji ?
Może ale nie musi, jak każdy z was. Ankiety sa dobrowolne.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Wirus pisze:
Slesz pisze:Acha, no i czy "grupa trzymająca władzę" również może brać udział w tej bądź co bądź rywalizacji ?
Może ale nie musi, jak każdy z was. Ankiety sa dobrowolne.
Nie miałem na myśli ankiety, ale pisanie recenzji. Jeśli dobrze rozumiem, to "wystawiona" będzie ta najlepsza. Ktoś wobec ego musi podejmować rozsądne decyzje wybierające daną reckę. Będzie to zapewne imperator Prezes albo cała grupa trzymająca władzę. Czy wobec tego moderatorzy (albo i nawet sam Blod) mogą również pisać swoje recenzje ?
Jeżeli np. Blod stwierdzi, że tak naprawdę to on sam napisał najlepszą recenzję na temat danej gry, to choćby nie wiem jak prawdziwa i słuszna była to decyzja, to i tak wzbudzi kontrowersje.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Slesz pisze:Jeżeli np. Blod stwierdzi, że tak naprawdę to on sam napisał najlepszą recenzję na temat danej gry, to choćby nie wiem jak prawdziwa i słuszna była to decyzja, to i tak wzbudzi kontrowersje.
Jeżeli nawet wybuchną jakieś kontrowersje, zamieszki, ataki, rewolucje to i tak będą musiały być stłumione przez "Grupę Trzymającą Władzę".
Czyli w skrócie GTW. GTW ma zawsze rację towarzyszu Sleszu :!:
Bądźmy dobrej myśli. :wink:
ODPOWIEDZ