WIĘCEJ MANAGER-ów

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Wrzodak
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2003, o 13:16
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie

WIĘCEJ MANAGER-ów

Post autor: Wrzodak »

Składam oficjalną prośbę o udostępnienie na emulacja.net większej ilości gier typu manager głównie piłkarski. Obecna ich ilość jest raczej skromna!! Bez odsyłaczy na strony z tymi grami!!pzdr :mrgreen: :shock:

poprawka - norbi:
kolorki i wielkosc czcionki wyeliminowalem.
Prosze sie poprawic na przyszlosc.
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Rany! Gościu po co ten kolor i taka wielkość? Myślisz że to wzróci uwagę? Wręcz przeciwnie, mi się tego odrazu nie chciało czytać ;) . Jak przyjdą moderatorzy lub Prezes to będziesz miał najprawdopodobniej opiernicz ;) .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Lećmy po kolei:
1. Gry są dodawane ciągle, do tej strony. Niestety nie możemy wpływać, jakie to będą tytuły. Może jak czas pozwoli, lub Blodowi się poprawi humor, to da możliwość dorzucania propozycji nowych gier.
2. Nie piszemy taką czcionką :!: My umiemy czytać i nie potrzebujemy większych czcionek :wink:
To tyle na przyszłość. :wink:
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Jak najbardziej MAMY wpływ na to jakie gry będą umieszczane. Blod (wbrew pozorom:P) nie jest takim ignorantem i przegląda rządania, sugestie, poszukiwane gry itp. i nie pozostaje obojetny.

Ale należy do GTW, toteż ... khm ... bojkooot :P :P :P

Wrzodek, przeczytaj regulamin, przyda Ci się jego lektura :P
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Wrzodak
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2003, o 13:16
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie

Post autor: Wrzodak »

Yow! Racja regulamin! Przepraszam za TĄ WPADKĘ!! :oops: Dawno nie byłem na stronie ale to nie zwalnia mnie ze znajomości prawa!! Dziękuję za wyjaśnienie pzdr ps. Z regulaminem właśnie się zapoznałem :shock: :idea:
ODPOWIEDZ