Nowe pomysły

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Nowe pomysły

Post autor: Aliens »

Witam po okresie mojego nieobecności :)
Mam dwie sprawy.
1. Czy muszą widnieć te małe głupie wiadomości, które informują o zmianie danego postu :?: Na co to komu :?: Forumowiczom to utrudnia życie, a moderatorzy i tak mają wszystko zapisane o jakichkolwiek zmianach w poście. Czy dało by się to usunąć :?: :(
2. Każdy kto zakłada nowy topic myśli, że jest on jego właścicielem. A tu nagle, ni z gruszki, ni z pietruszki przybywa np. Św. Mikołaj i zamyka temat mówiąc, że kierował się owy temat w złym kierunku.
Dlatego chciałbym, żeby do zamykania tematów byliby np. pełnoprawni autorowie z user levelami. Moderatorzy mileliby wkońcu święty spokój :P

Ciekaw jestem jak sprawa pójdzie :wink:
Awatar użytkownika
AlaN
Posty: 524
Rejestracja: 21 wrz 2004, o 20:51
Lokalizacja: 52°30'N-17°00'E

Re: Nowe pomysły

Post autor: AlaN »

Aliens pisze:...Czy muszą widnieć te małe głupie wiadomości, które informują o zmianie danego postu :?: Na co to komu :?:
Żebyś wiedział, że to co poprzednio czytałeś zostało zmienione. Przynajmniej możesz zareagować, gdy ktoś "coś" powiedział a potem się wykręca "sianem" :D
...Forumowiczom to utrudnia życie...
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
...zamyka temat mówiąc, że kierował się owy temat w złym kierunku...
Wg. mnie Moderator/Admin ma wszelkie prawo robić z postami co uważa za stosowne. W końcu to Oni trzymają to wszystko w kupie i od nich zależy jak tu będzie - porządek czy bajzel.

Nie widzę podstaw do obu zmian - to moje zdanie.
Pozdrawiam - AlaN
Amiga600 (KS-37.300 i 34.5), HD-1.2GB, karty S-RAM na PCMCIA
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Amen.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Czyli zmniany nie przeszly,niech bedzie pochwalony :D
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Można było się tego spodziewać. Gdyby drugi punkt byłby przyjęty, sam bym zamknął ten topic :wink:
Zablokowany