Nowe pomysły - GALERIA AVATARÓW

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

Czy jesteś za utworzeniem "Galerii avatarów" ?

Czas głosowania minął 23 cze 2005, o 00:40

Tak.
3
16%
Uciekaj z tym pomysłem spamerze jeden :) Nie
8
42%
I don't know
8
42%
 
Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Jeżeli obaj wiemy o co chodzi, to nie widzę sensu cytowania całości.
było dodatkiem do całości mojego zdania na temat avatarów
To ten dodatek nie był zbyt tematowy, muszę ci powidzieć. Powiem więcej, nie wnosił nic do tematu.
Nie wiem po co piszesz, że nie Chcesz zmieniać avatara, w topicu o stworzenia galerii emblematów :?
Może gdy otworzę topic " Zmieniajcie avatary!!! ", to ten Twój dodatek będzie w zupełności pasował.
Na razie to tyle. Peace.

---------------------------------------------------------------------------------

Muszę przyznać, że wasza decyzja mnie wkurzyła. Ale nie ja tu decyduje waszym sumieniem. Tiaaa...
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Geez... przez "dodatek" rozumiałem dokładniejsze wytłumaczenie, dlaczegóż to mi i absolutnie tylko mi, i w moim przypadku nie podchodzi idea galerii avatarów - ponieważ mam własny którego nie zamierzam zmieniać.

A to ABSOLUTNIE na początku tego posta negowało TWÓJ wcześniejszy płaczliwy tekst a nie miało nic wspólnego z dalszym wywodem...

Już wszystko jasne?
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Galeria avatarów ( o ile powstanie z dobrego gestu Bloda - co wątpie ) służy tylko, do obejrzenia lub zamiany avatara. Uważam, że tam , bedą zaglądali tylko nowi, szukający tego jedynego :wink: Czy to tak źle :?:
A jaką popularność zyska sobie ta Galeria :wink:
Peace.
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Ja mam takie zdanie że w sumie można zrobić tą galerię, ale nie jest to niezbędne, gdyż tak jak inni mówili, każdy powinien mieć unikalny avatar, reprezentujący jego zainsteresowania, charakter czy takie tam inne. A pamiętam że była taka strona z avatarami, nawet z pokaźną ilością.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Ta galeria świadczyłaby o waszych zainteresowaniach. Mimo, że macie swói stary avatar, ciągle dodajecie jakieś inne do galerii. I to byłoby bardzo istotnym pomysłem. Na przykałd ja bym tam dodawał wszystkie swoje stare avatary. Unikalny avatar - znaleziony w pocie czoła w necie lub własna przeróbka.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Aliens pisze:znaleziony w pocie czoła w necie
Innymi słowy, już nie taki unikalny, tylko przez kogoś-już-tam używany, i zapożyczony :wink: ...

A więc wreszcie wyjaśniłeś co rozumiesz przez galerię avatarów - nie tyle używanie ich, co magazynowanie/kolekcjonowanie bez końca, bez ładu i składu, ciągłe dodawanie nowych... chwalenie się: "O patrzcie co ja znalazłem!"

Nie dzięki teraz to już wogóle mi się nie podoba - to nie tego typu stronka! :evil:
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Szkoda. To Twoje zdanie. Inni na pewno co innego powiedzą. Czyli i tak pomysł nie przejdzie :| Na prawdę nie było nic w tym fajnego, gdybyśmy oglądali avatary dodane przez nas samych :?: Może by któryś by Ci się spodobał. Eh
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Aliens pisze:To Twoje zdanie.
Dokładnie. Dzięki że to doceniłeś.

Wybacz, ale takie takie bajery mnie nie interesują - szczególnie na stronce ustosunkowanej w jednym kierunku - AMIDZE.

Przecież masz we władaniu jedno z najpotężniejszych mediów na świecie - INTERNET, czemuż zatem sam nie zaaranżujesz powstanie stronki tematycznie odpowiedniej Twoim zainteresowaniom? Jestem pewien że wiele osób by Ci w tym pomogło, a i nie byłbyś ograniczony opinią takich starych zrzęd jak ja. Absolutnie nie odbieraj tego, że Cię teraz wyrzucam czy coś - co więcej - jestem pewien, że jesteś w stanie to zrobić, przy odrobinie samozaparcia i ambicji.

Peace
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Dzięki :wink:
Tylko, że tworzenie stron, to teraz byłoby dla mnie najwyższym wyzwaniem.
Awatar użytkownika
crowley
Posty: 129
Rejestracja: 23 sie 2004, o 15:08
Lokalizacja: z Trzebnicy
Kontakt:

Post autor: crowley »

Zaznaczyłem "I don`t know" choć jestem na "nie", ale nie chciałem cię, Aliens obrażać i nazywać spamerem :)

Całe piękno avatarów polega na tym, że albo ktoś sobie go sam robi (rysując, albo strzelając fotkę i potem ją modyfikować, jak np ja) albo się szuka po Sieci czegoś unikalnego, czegoś wypasionego. Taka galeria byłaby pójściem na łatwiznę, ludziom przestało by zależeć na znalezieniu czegoś naprawdę dobrego, bo wszystko było by w zasięgu myszy.
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

crowley pisze:Zaznaczyłem "I don`t know" choć jestem na "nie", ale nie chciałem cię, Aliens obrażać i nazywać spamerem :)
Jak tak samo ;) .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

A ja zaznaczyłem na nie, bo potraktowałem to "spamerze jeden" jako żart (był uśmieszek na końcu), choć Aliens'a za spamera nie uznaję (offtopiarz, nie spamer i w szeregach żniwiarskiej partii to sie nawet chwali :twisted: :twisted: :twisted: ).
Dlaczego nie ? Pomysł nie potrzebny moim zdaniem. Wprawdzie jest wiele dobrych avatarów, które możnaby zamieścić itd., ale oryginalnośc i unikalność avatara to podstawa ;)
Znak rozpoznawczy.
(Addon+ : Jeżeli nie mogłeś zrozumieć jakiegokolwiek zdania z powyższego zdania lub ze zdania nad powyższym zdaniem lub jakiegokolwiek nad nim to nie dziw się, nie żal, nie składaj nieuzasadnionych reklamacji, to tylko Slesz w swojej kolejnej umysłowej niedyspozycji, czas najwyższy się przyzwyczaić ;) )
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Tak sobie pomyślałem, że ilość avatarów w galerii od danego użytkownika, będzie mogła przesądzić los nad user levelem 8)
Czyli zasłużona nagroda za dodanie 100 avatara. Oczywiście redakcja będzie sprawdzała każdego avka, niektóre pójdą może do kosza, a niektóre zostaną przywłaszczone przez forumowiczów. 8)
Ehhh marzenia :)
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Aliens pisze:Tak sobie pomyślałem, że ilość avatarów w galerii od danego użytkownika, będzie mogła przesądzić los nad user levelem
I między innymi dlatego to nie przejdzie. Rangę dostaje się za pisanie sensownych i wartościowych wiadomości, a nie za kasztanienie czy zmienianie avatarów do drugi dzień.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Aha, więc jeżeli pomysł nie przejdzie nie widzę związku by ten topic, był jeszcze dostępny :| Proszę go zamknąć.
Zablokowany