CD32

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

CD32

Post autor: Anthrox »

Prośba do @Bloda:

Proszę o dodanie/zmienienie romów do konsoli CD32 => ściągnięty kick z tej stronki nie uruchomi emulacji CD32 - sprawdziłem to - znalazłem 2 pliki kicków, które zaaemulują Amigę CD32.
W osteczności można też usunąć rom, który jest na stronie głównej - i tak nie ma z niego żadnej korzyści

Pozdrawiam /wujaszek ;)
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Już o tym kiedyś wspominałem, lecz ponoć u innych działa...
AXE Capoeira!
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

BadMojo pisze:Już o tym kiedyś wspominałem
Nie zauważyłem - widać, admin ma taką metodę: nie odzywać się, i temat w końcu zatrze się w pamięci
BadMojo pisze: lecz ponoć u innych działa...
Coś mi sie zdaje, że ten kick jest kopniety :/
Gdyby nie był - działałby u mnie - co powiesz na ankietę ?

Zapytamy się u kogo działa, a u kogo nie ;)
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

U mnie działał, ale na WinUAE 0.9.92 i testowałem tylko na własnoręcznie nieco zmodyfikowanym Superfrogu z BTTR...
Skoro są nowsze, działające bez zarzutu, to należałoby je wstawić. PW do Bloda zazwyczaj coś daje, wtedy prawdopodobnie Prezes dostaje info na maila + od razu przesłać mu na owego maila kicki i już dyrekcja ma motywację do pracy ;)

Bo wy to tylko krytykować potraficie, a docenić ino ni ma komu :)
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
ODPOWIEDZ