Big Burak

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Big Burak

Post autor: Slesz »

Używam Firefoxa.
Od dzisiaj nie mogę: napisać nic na Shoutboxie. Shoutbox nie przewija się automatycznie na sam koniec (na sam dół), nie jest widoczny przed zalogowaniem.
W trakcie pisania posta nie działa możliwość kliknięcia w emotikona (klik i nic), podobnie jest ze znakami u góry (pogrubienie czcionki, cyowanie itd.). Klikanie w te znaczki nie powoduje wpisywania się czegokolwiek.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Kubal
Posty: 692
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 14:28

Post autor: Kubal »

może to brzmi głupio ale,włącz przyjmowanie ciasteczek i wyskakujące okna :D
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Nie wiem co mają do tego ciasteczka, ale na Firefoxie 1.5 strona działa bez zarzutu.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Kubal
Posty: 692
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 14:28

Post autor: Kubal »

Jak ja miałem ciastka wyłączone to mi shoutbox nie działał ;)
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Na Avant Browser tez wszystko działa - może spróbuj przeinstalować Fire Foxa ?
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

No tak, ja ciągle korzystam z wersji 1.0.7.0 przy czym nie wykrywało mi że jest jakaś nowa przy próbie aktualizacji. Do niedawna wszystko działało poprawnie. Spróbuję najnowszego Firefoxa, ale gdyby nie Blod to pewno bym nawet nie zajrzał na stronę i nie wiedziałbym o nowym Firefoxie :|

EDIT: Firefox 1.5 --> problem występuje nadal :|
Myślę, że to problem tego, że emotki korzystają teraz z javy, kóra nie chodzi mi poprawnie ze względu na brak sterowników ATI (których nie mogę instalować, bo komputer się nie odpala, taki hardware mam dowcipny).

Wcześniej nie były w javie ? Bo dziwnym trafem działały :?
(próbuję dociec co, jak i dlaczego)
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Slesz pisze:Myślę, że to problem tego, że emotki korzystają teraz z javy, kóra nie chodzi mi poprawnie ze względu na brak sterowników ATI (których nie mogę instalować, bo komputer się nie odpala, taki hardware mam dowcipny).
Jeśli już to JavaScript. I nie ma to nic wspólnego ze sterownikami do niczego. Może po prostu przejdziesz na normalną przeglądarkę (hint) ;-)
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

No tak, zajrzałem do opcji i okazało się, że najciemniej pod latarnią.
Obsługę JavaScript miałem wyłączoną :oops: (nie wiem jakim cudem).

Neimniej jednak nadal przed zalogowaniem Shoutboxa nie widać, a w Operze nawet po zalogowaniu go nie widzę.

BTW: może i lamerskie pytanie, ale czym różni się JavaScript od Java (jeśli można to wytłumaczyć łopatologicznie) ?
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Slesz pisze:No tak, zajrzałem do opcji i okazało się, że najciemniej pod latarnią.
Obsługę JavaScript miałem wyłączoną :oops: (nie wiem jakim cudem).
Problem rozwiązany -> temat klozet.
Slesz pisze:Neimniej jednak nadal przed zalogowaniem Shoutboxa nie widać, a w Operze nawet po zalogowaniu go nie widzę.
Shoutbox został wyłączony dla gości. Po zalogowaniu widzę go bez problemów (Opera 8.5)
|||||||||||||||||>--- [90%]
Zablokowany