Niesłuszne wstawione ostrzeżenie

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Niesłuszne wstawione ostrzeżenie

Post autor: Aliens »

Zastanawia mnie czasami tok myślenia, co niektórzych osób na forum. Niestety Wirus sie nie popisał ostatnio. Według jego zdania, zachowałem się agresywnie i dał mi wara. Oh, Wirus, wprost taką mi przykrość sprawiłeś, że chyba się powieszę.
kurde cieciu, nie odkopuj tematów, sprzed kilku lat. Doprawdy, nie masz co robić ?
"Agresywne zachowanie w stosunku do innych użytkowników forum"
Tak więc nazwanie kogoś "cieciem" nie jest obraźliwe. Użyłem tego zwrotu w końu drugi raz i nie było pociąganych konsekwencji, więc tutaj nie ma się czego czepiać. "Kurde" - tutaj wyraziłem poprostu swoje zażenowanie nad głupotą postu Arekisa.
Reszta zdania, nie wyraża żadne agresywne zachowanie, tylko mówi, co ma zrobić ten troll. Odkopywane tematy, były karane, zrobił to Arekis i włos mu z głowy nie spadł, a co do jego ostrzeżenia, to śmiac mi się chce. Nawet nie masz odwagi się przyznać Wirus, że wlepiłeś mu wara. Brak powodu, to po co ma ostrzeżenie ? Bo sam chciał ? Buhahahaha i łaskawie mu przypiąłeś.
Arekis pisze:KU*** ODP***** SIĘ ODEMNIE TY H*** JE****.
Ta raczej wypowiedź bije o głowę, moją wcześniejszą, która nie ma zwrotu agresywnego.

Kuleję nad twoją mądrością Wirus.ostatnio ci jej brak.

Domagam się zdjęcia mi ostrzeżenia, bo doprawdy powód jest śmieszny i tylko ukazuje inteligencję Wirusa, który nie miał się czego przyczepić.

Aha i poprawcie wara Arekisa, i dlaczego on ma zwrot przy avku "ostrzeżeń", a ja "ostrzeżenia" ? Znowu jakiś bug, wspaniałomyślny modzie ?
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Aha i poprawcie wara Arekisa, i dlaczego on ma zwrot przy avku "ostrzeżeń", a ja "ostrzeżenia" ? Znowu jakiś bug, wspaniałomyślny modzie ?
Wynika to zapewne z faktu, że Arekis nie ma pochwał pod avkiem.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Re: Niesłuszne wstawione ostrzeżenie

Post autor: Anthrox »

Nie wstawiam się za nikim, ale też coś od siebie napiszę:

1.
Aliens pisze: Ta raczej wypowiedź bije o głowę, moją wcześniejszą, która nie ma zwrotu agresywnego.
Post był ocenzurowany

2.
Kuleję nad twoją mądrością Wirus.ostatnio ci jej brak.
Nie wyśmiewa się z administracji - normalnie za "takie coś" dostałbyś automatyczny BAN

3. "Takie coś" załatwia się na PW
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Re: Niesłuszne wstawione ostrzeżenie

Post autor: Aliens »

Anthrox pisze:Post był ocenzurowany
Ja swojego nie musiałem 8)
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Problem polega na tym, że za "gorliwie" starasz się udowodnić Arekisowi Jego winy - po to Blod umieścił "karteczki", aby dany post zgłosić, bez publicznych pretensji, GTW przeczyta Twoje uwagi i zastosuje to co uważa za słuszne - po co macie się "ostrzeliwać" mięsem, skoro tylko publika ma z tego ubaw ? Nikt nie lubi publicznej krytyki (ja jestem wyjątek - z checią odpowiem na każdy post kolaboranta, który mnie dotyczy :mrgreen:)
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Raport nic by nie dał, coś czuję, że nad Arekisme ciąży opatrzność moderatorska, chroniącą jego osobę.
Ja nie udowadniałem, stwierdziłem i powiedziałem czystą prawdę. No ale żaden troll tego nie pojmie.
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Swoje odczucia zachowaj dla siebie
Powiedzmy, że to prawda - ile zdziałasz z publiką ? Jak tak bardzo Cię to boli, to po prostu ignoruj go.
Osobiście nie zauważyłem, aby Arekis łamał regulamin. Za to zauważyłem, że się nawzajem podpuszczacie :roll:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Re: Niesłuszne wstawione ostrzeżenie

Post autor: Blod »

Aliens pisze:Reszta zdania, nie wyraża żadne agresywne zachowanie, tylko mówi, co ma zrobić ten troll. Odkopywane tematy, były karane, zrobił to Arekis i włos mu z głowy nie spadł, a co do jego ostrzeżenia, to śmiac mi się chce. Nawet nie masz odwagi się przyznać Wirus, że wlepiłeś mu wara. Brak powodu, to po co ma ostrzeżenie ? Bo sam chciał ? Buhahahaha i łaskawie mu przypiąłeś.
Po pierwsze, jeśli chcesz coś przekazać moderatorom to skorzystaj z PW. Po drugie, jeśli czegoś nie wiesz, to z łaski swojej się nie wypowiadaj. Arekis dostał ostrzeżenie ode mnie za wulgarne wypowiedzi.
Aliens pisze:Kuleję nad twoją mądrością Wirus.ostatnio ci jej brak.
(.)
Znowu jakiś bug, wspaniałomyślny modzie ?
Istnieje taka niepisana zasada: 1) administrator ma zawsze rację 2) jeśli administrator nie ma racji, patrz pkt. 1)
Radziłbym więc być ostrożnym w wypowiedziach.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Zablokowany