Fear factory

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Fear factory

Post autor: Aliens »

Po jakim czasie, będą zdejmowane nagany, ostrzeżenia ? Pytanie z ciekawości :wink:
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Moim zdaniem - nigdy, nie licz na to :P . Trzeba było nie broić i nie zachowywać się agresywnie w stosunku do innych użytkowników forum :P (tym zdaniem nikogo nie przedrzeźniam, żeby nie było, ja tylko zacytowałem) . Być może skasują się jak będzie jakaś reinstalacja forum, ale wątpię, żeby zdarzyło się to szybko.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Gdzieś mam zacytowane wypowiedzi Wirusa & Bloda, którzy informowali mnie, że taka możliwość istnieje. Aczkolwiek nigdy nie dowiedziałem się szczegułów. Może robili mi martwe nadzieje.

Nie chodzi mi o moje nagany, tylko, że być może rzucano słowa na wiatr, a nikt tym się nie przejmował.
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Można tu przytoczyć historię Anthroxa - nawrócił się i ostrzeżenie zostało mu zdjęte :mrgreen:
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

W tej chwili są ważniejsze rzeczy niż zastanawianie się nad usuwaniem nagan/ostrzeżeń i zmian w tym względzie nie należy się spodziewać w najbliższych miesiącach.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Zablokowany