Nowy styl na forum

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Nowy styl na forum

Post autor: Blod »

Wybierając w profilu styl można od teraz wybrać również 'miniStyle'. Nie ma tam fajerwerków, wręcz przeciwnie. Bazuje na subSilver, ale jest ograniczony do minimum (tam gdzie został zmodyfikowany).

W kilku miejscach jest jeszcze sporo do wycięcia, w innych może za dużo wyciąłem. Ktoś w ogóle widzi sens w korzystaniu z czegoś takiego? A może w sieci już jest taki styl i niepotrzebnie marnuję czas :) Zapraszam do testowania i komentowania.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Pomysł ciekawy, długie wątki ładują się krócej, modemowcy mogą na tym wiele skorzystać. Nie widziałem jeszcze na innym forum takiego stylu, więc myślę, że wymyśliłeś coś nowego ;) . Można powiedzieć, że jest to tekstowa wersja forum. Mimo wszystko, będę korzystał ze starego stylu, co nie znaczy, że inni muszą zrobić to samo co ja ;) .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Nie spotkałem się z tym stylem jeszcze, ale korzystanie z niego w tejże chwili, troszkę wprowadza w dyskomfort. Takie nie wiadomo co, ale jeżeli w wersji finalnej, ładnie to wyjdzie, to pomyślę nad ewnetualnym przerzuceniem stylu :)
ODPOWIEDZ