posty

Tutaj można zostawiać swoje uwagi na temat działania forum, strony oraz wszelkie propozycje zmian.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

posty

Post autor: BadMojo »

Cóż to się stało że nagle zniknęło naliczanie postów?
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

Chodzi ci oto że niektóre posty nie są liczone?
Przeczytaj to:
Obrazek
S.E.G.A RULES Obrazek
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Heh.. wystarczyło dać linka do postu.
Zresztą podejrzewam, że BadMojo chodziło o liczbę postów pod avatarem koło postu. Nic się nie stało - wywaliłem i zapomniałem dopisać w ogłoszeniach :)
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Blod pisze:Zresztą podejrzewam, że BadMojo chodziło o liczbę postów pod avatarem koło postu. Nic się nie stało - wywaliłem i zapomniałem dopisać w ogłoszeniach :)
Tak właśnie o to mi chodziło. Nie uważasz Blod że takie decyzje powinny być poparte zgodą użytowników którzy to forum tworzą? Jak do tej pory tylko w jednej sprawie zostaliśmy zapytani o nasze zdanie.
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

BadMojo pisze:Tak właśnie o to mi chodziło. Nie uważasz Blod że takie decyzje powinny być poparte zgodą użytowników którzy to forum tworzą? Jak do tej pory tylko w jednej sprawie zostaliśmy zapytani o nasze zdanie.
OK, a jakie znaczenie ma liczba postów?
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Nie jest ważne jakie ma ona znaczenie (choć może pokazać nowym użytkownikom, kto się naprawdę zna na rzeczy, gdyż to zazwyczaj znajduje odbicie w liczbie wysłanych postów - przykład Wirusa), chodzi raczej o to że wszelkie zmiany winny zostać wpierw przedyskutowane na forum. Niektórzy mogli się poprostu przyzwyczaić, mogło im się to podobać ect.
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

I właśnie między innymi po to są rangi, które niedługo się pojawią. Poza tym jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na temat zniknięcia liczby wysłanych postów to proszę bardzo :)
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

a ja mam tylko tyle do powiedzenia ze wolałem liczbe postów niż rangi, niestety to juz nic niezmieni.

[ Dodano: Czw Lip 08, 2004 8:44 pm ]
zaraz a moze i cos zmieni, jestem za przywróceniem zliczania postów. A także chciałbym prosic o ankiete w tej sprawie. mysle ze w ten sposób bedzie najlepiej zorientowac sie jaka częśc forumowiczów wolała zliczanie postów. I moze to powróci. jezeli ktos jest tego samego zdania to prosze o poparcie. Moze blod zrobi ankiete.
Dziekuje
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

To co zostało/zostanie wprowadzone ma swoje dobre i złe strony.
Dobre to to że będą rangi (czyli jakieś urozmaicenie odnośnie "klasyfikacji" użytkowników), a złe że znikł licznik postów. Co da to że bądą rangi skoro nie wszyscy użytkownicy (zwłaszcza Ci nowi) będą wiedzieć kto bardziej zna się na rzeczy, niż ten który ma mniej doświadczenia jeśli chodzi o trafną diagnoze. Bo wątpie żeby udalo się wstawić takie rangi które byłby w 100% czytelne dla wszystkich. Na pewno ułatwiłaby sprawe jakaś legenda która zaznaczałaby jaka ranga występuje od jakiej ilości postów. Stali bywalcy raz dwa by się nauczyli, ale nowi zapewne nie zawsze by przeczytali taką legende, co łatwo widać na temat pytań gdzie połowa odpowiedzi jest w faq.
Więc też jestem za tym żeby przywrócić naliczanie postów, lub jeśli jednak zostaną same rangi to żeby była także legenda, dostępną dla wszystkich śmiertelników.
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Awatar użytkownika
Michajster
Posty: 215
Rejestracja: 18 cze 2003, o 14:59
Lokalizacja: Czepino

szatan - zło

Post autor: Michajster »

Wiecie ż ten temat ma szatański numer - 666. :-)
AMIGA 600HD APOLLO 630/40 16MB FAST 2MB CHIP HDD 40MB

AMIGA 500+ 2MB CHIP
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Moim zdaniem...heh... :D jeżeli ktoś ma coś sensownego do powiedzenia, to zrobi to mając na koncie 1 lub 1001 post.Chodzi mi o to że nowy użytkownik pisze post i oczekuje odpowiedzi, a czy odpowie mu nasz Wirus (Hi!) czy pan Janek spod monopola to i tak najważniejsza jest trafna odpowiedź,a gdy ktoś się pomyli to go inni poprawią lub rozszeżą temat.Przecież tak jest teraz - ktoś zadaje pytanie a różni ludzie :wink: odpowiadają i wszystko gra.Wszystko rozgrywa się na FORUM nikt nie kieruje pytań bezpośrednio do danej osoby.
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

W pełni się z Tobą zgadzam, martini :)
Ale skoro był pomysł na ankietę, to będzie i ankieta - w sąsiednim wątku.
|||||||||||||||||>--- [90%]
DeathMieszko
V.I.P.
Posty: 232
Rejestracja: 14 kwie 2004, o 00:36
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: DeathMieszko »

a ja mam tylko jedno pytanie:
co ma liczba postów do znajomości się na amidze (albo na czymkolwiek)?

najlepsze odpowiedzi beda nagradzane.. :D
kope lat minęło..
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

DeathMieszko pisze:co ma liczba postów do znajomości się na amidze (albo na czymkolwiek)?
Odpowiedź: Nic

Wygrałem? ;)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
DeathMieszko
V.I.P.
Posty: 232
Rejestracja: 14 kwie 2004, o 00:36
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: DeathMieszko »

TAK!!!

wycieczkę do agfanistanu oglądać pi*******ne wielbłądy

:D :D :D

żartuje se
kope lat minęło..
ODPOWIEDZ