Gry które miały ale w końcu się nie ukazały.

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scorpion
Posty: 19
Rejestracja: 4 sie 2004, o 00:02
Lokalizacja: Warszawa

Gry które miały ale w końcu się nie ukazały.

Post autor: Scorpion »

Najlepszym tego przykładem jest według mnie Mortal Kombat 3.
Wielu fanów serii MK i posiadaczy Amig czekało, z zapartym tchem na ten tytuł, niestety nigdy się nie doczekaliśmy.
Pamiętam jak we Wrześniowym numerze Secret Service z 95 roku napisali, że Mortal Kombat 3 pojawi się na PC, Amigę, Snesa, GB, Mega Drive itp.. i właśnie tylko na Amigę się nie ukazała (już w styczniowym numerze 96 poinformowano nas, że MK3 nie będzie) :evil: . Producenci tłumaczyli swoją decyzję tym, że koszty się nie zwrócą. Owszem, rynek Amigowy był mocno spiracony ale wątpie, żeby w ogóle oryginalnej wersji MK3 nie kupowano. Naprawdę szkoda.. jak ktoś jest ciekaw jak mogła wyglądać wersja MK3 na Amidze, wystarczy zobaczyć screeny z wersji na konsole Sega Mega Drive, która ma podobne parametry co Amiga 500/600.

Macie jeszcze jakieś tytuły które nigdy się nie ukazały ?.
WAR HAS NEVER BEEN SO MUCH FUN.
Cannon Fodder.
Awatar użytkownika
Drakkar
Posty: 36
Rejestracja: 23 lip 2004, o 00:19
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Drakkar »

Zajrzyj na http://apov.abime.net/
czyli Amiga Point OF View. Są tylko dwa numery w PDF, ale przeglądając widziałem dział z grami, które miały się ukazać, ale się nie ukazały. (Czasopismo jest w języku angielskim).
Heavy Metal Is The Law
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Łysy0800 »

Ale chyba co do MK3 to niewiele straciliśmy- gra jest najsłabsza z całej serii!! (mooim zdaniem :wink: )
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

coż na pewno jest lepsza niż czwórka :x ale i tak mk3 wypada beznadziejnie w porownaniu do reszty mortali 2d :/

w sumie też nie sądzę zeby fakt iż sega mega drive ma podobne parametry co amisia mial cokolwiek do rzeczy - wszak potęgą konsol jest ich architektura - dlatego np taki psx ktory mial tam 100 mhz i smieszną ilosc ramu mógl konkurowac (BA WYGRYWAC! :] ) z piecuchami o znacznie lepszych parametrach

ale pewnie gdyby chlopaki z Midway chcieli to gra wyszla by na amige
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
crowley
Posty: 129
Rejestracja: 23 sie 2004, o 15:08
Lokalizacja: z Trzebnicy
Kontakt:

Post autor: crowley »

Nowych bijatyk na Amigę było w owych czasach tak niewiele, że nawet MK3 została by przyjęta z otwartymi ramionami.
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Akuhedr pisze: dlatego np taki psx ktory mial tam 100 mhz i smieszną ilosc ramu mógl konkurowac (BA WYGRYWAC! :] ) z piecuchami o znacznie lepszych parametrach
Pozwolę sobie sprostować - szaraczek ma 33 Mhz,a zady kopał oj kopał,to własnie z jego powodu sprzedałem Amigę(a potem żałowałem hehe) ale mam ją już spowrotem(i to nawet dwie).Jak dla mnie to obok Ami najlepsza platforma do grania!

I w ACS mieli taki slogan "Dokupiłeś Playstation do Amigi? Dokup PSM do ACS" - buraki... 8)
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
Scorpion
Posty: 19
Rejestracja: 4 sie 2004, o 00:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Scorpion »

akuhedr pisze:
w sumie też nie sądzę zeby fakt iż sega mega drive ma podobne parametry co amisia mial cokolwiek do rzeczy - wszak potęgą konsol jest ich architektura - dlatego np taki psx ktory mial tam 100 mhz i smieszną ilosc ramu mógl konkurowac (BA WYGRYWAC! :] ) z piecuchami o znacznie lepszych parametrach

ale pewnie gdyby chlopaki z Midway chcieli to gra wyszla by na amige
z tym mega drive podałem przykład tylko dlatego, że Mortal Kombat 1 i 2 wyglądają wręcz identycznie co wersję na Amigę 500/600. Więc sądze, że z MK3 było by podobnie (tyle, że z lepszą amigową muzyczką :wink: :) ).
WAR HAS NEVER BEEN SO MUCH FUN.
Cannon Fodder.
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

martini pisze:Pozwolę sobie sprostować - szaraczek ma 33 Mhz
biję się metalowym prętem po plecach za ten błąd :x
bosh :?

co do tego mortala - to ja jednak nie sądzę żeby midway coś na amigowcach zarobił

a może... :-k
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

bij tak żeby bolało - bez sciemy 8)
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
ODPOWIEDZ