Amiga Meeting 2004

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Amiga Meeting 2004

Post autor: Wirus »

Witam, zainteresowani na pewno wiedzą o tym już od dawna, ale może dla kogoś to będzie nowinka. A więc

Dnia 15 maja 2004 w godz. 10-17 w Łodzi odbędzie się zjazd amigowców (Targi Amigowe) na które wszystkich serdecznie zapraszam.
Więcej informacji znajdziecie tutaj
Ja myślę, że tam będe tym bardziej że mam tą szkołe pod nosem :wink:

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2004, o 19:23 przez Wirus, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Nowinka trafiła na srtonę główną.

Ja prawdopodobnie nie będę obecny, ale czekam na Twoję relację Wirus.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

no i po targrach, muszę przyznać, że jestem troszke rozczarowany tym spotkaniem. Pierwsza rzecz któa bardzo mnie drażniła to zrąbany projektor który nie wyświetlał wszystkich kolorów i obraz był bardzo zamulony. Osób było około 100 na poczatku a potem coraz mniej. Ja bym to nazwał raczej "Pegasos metting" bo o amidze zwykłej nie było ani słówka, tylko te pegasosy. Temat morposa był wałkowany w nieszkończoność, omawiany każdy program w nim. Jush nikomu się chciało na to patrzeć. Nagłośnienie nie dość że fatalne to jeszcze wielki szum na sali praktycznie uniemożliwiał dokładne zrozumienie prezentacji. Plan imprezy na nic się nie przydał bo i tak mieli ogromne opóźnienie (ponad 1h). Fajny był moment gdy zarzucili flashbacka i się zawiesił komp :) Nie czekałem do końca imprezy bo bym się zanudził na śmierć, nic nowego się nie dowiedziałem ani nie zobaczyłem. Kijowo tesh że było bardzo mało krzeseł na sali i trza była stać tyle czasu.

No a teraz rzeczy które mi się podobały. Po pierwsze fajne dupy :wink: sprzedawały koszulki, sprzęt itp. Fajną atrakcją były "Pegazowe pączki" po 1,50 zł:) i "Amigowe kanapki z serem" tesh po 1,50zł :) .

A więc reasumując to spotkanie nie udało się za bardzo, mało osób i słaby klimat. Czasy amigi poszły w zapomnienie, teraz tylko pegasosy i pegasosy. ehhhh :wink:
Ostatnio zmieniony 15 maja 2004, o 16:49 przez Wirus, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

kurde a ja jechałem aż 120 km zeby zobaczyc... wielką porażke, Wirus dokładnie zrelacjonował to co sie tam działo. Same Pegasosy i nic więcej.
Była tylko jedna amiga!!! Jestem Rozczarowany. I po kiego grzyba odpalali gierki z PeCeta pod pegazem?! Jedno musze przyznac: humor amigowy dopisywał ale to niestety niewiele pomogło w podtrzymaniu meetingu. Po awarii FlashBacka (PC)wyszedłem z tej smutnej imprezy
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

NoOne pisze: Była tylko jedna amiga!!!
heh, tak jakby nie było bo gościu się męczył chyba z 2 godziny żeby ją uruchomić na 20 min. Słaby sprzęt miał więc nic specjalnego nie pokazał i zaraz odstąpił monitora pegasosom :(
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

w transporcie mu sie cosik zacieło ale w końcu uruchomił co prawda na 20 min ale jednak fajnie było popatrzec jak chodzi. Potem mu monitor ktoś wziął do pegaza:-/
ODPOWIEDZ