Powroty

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

w koncu Hydepark, i tak tu jest o wiele spokojniej niz w starych magazynach Amiga :shock:
Awatar użytkownika
Hardy
Posty: 87
Rejestracja: 19 cze 2006, o 22:43
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: Hardy »

No dobra Jedi teraz rewanż,co sądzisz o tym :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

To jest chyba fragment filmu "Piękna i bestia" - obie postacie występują w tym krótkim filmiku :] .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Hardy
Posty: 87
Rejestracja: 19 cze 2006, o 22:43
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: Hardy »

Jedi pisze:To jest chyba fragment filmu "Piękna i bestia" - obie postacie występują w tym krótkim filmiku :] .
:lol: :lol: :lol: ja zobaczyłem tę bestie odleciałem od monitora ale to szczegół :lol:
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Witam z powrotem ;) Pamiętasz mnie jeszcze?

Nie wiem dlaczego ale cieszę się, że wróciłeś. Mam nadzieję, że naprawdę zmądrzałeś. W końcu minął prawie rok. Jak sobie przypomnę to boże. ;) Co my z Tobą mieliśmy. Ciesz się, że GTW jest niesamowicie spokojne i cierpliwe ;)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Hardy
Posty: 87
Rejestracja: 19 cze 2006, o 22:43
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: Hardy »

Wirus pisze:Witam z powrotem ;) Pamiętasz mnie jeszcze?

Nie wiem dlaczego ale cieszę się, że wróciłeś. Mam nadzieję, że naprawdę zmądrzałeś. W końcu minął prawie rok. Jak sobie przypomnę to boże. ;) Co my z Tobą mieliśmy. Ciesz się, że GTW jest niesamowicie spokojne i cierpliwe ;)
Ale teraz wam chyba niczym niepodpadam? Jak coś to piszcie :wink: Przez ten cały rok co jakiś czas zaaglądałem zobaczyć czy mam bana i wkońcu zajrzałem i. nie było go :D
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Hmm, zapewne nikt nie zauważył, ale i mnie trochę czasu nie było na forum.
Pewno gdyby nie zapaść na forum i pw od Gregora to bym tutaj tak prędko nie zajrzał, a tak może wesprę was nieco słowem swym, jak zwykle nieskładnie skleconym i wykraczającym poza wszelkie normy i standardy europejskie. Widzę, że Offtopic ciągle jakoś się trzyma, GTW nadal istnieje, ale po tematach nie widzę aktywnie działającej rebelii.

It's Harvest time! :twisted:
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Re: Powroty

Post autor: Aliens »

Hardy pisze:Widziałem kilka tematów kiedy powracają jacyś użytkownicy,proponuje żeby wszyscy którzy po jakimś czasie wracają tu się wpisywali.

NP: Powróciłem ja :lol: po roku przerwy ale już takie zachowanie za jakie dostałem bana nigdy się nie powtórzy bo gówniarzem jeszcze byłem,teraz się zmieniłem i sam się śmieje ze swoich starych postów. tzn. Piotr B. przeszedł na tę jasną strone mocy :P
^_^ coś mnie ominęło, no proszę Piotr powrócił do życia Forum. Heh, ciakaw byłem, jak długo Ci to zajmie, no i proszę. Ze sitha, stałeś się jedi :P
Wielce udręczony świat, ściska w dłoni, nową nadzieję. Aby ją w jakikolwiek sposób spożytkować, musi nauczyć się nowych zasad. To samo Ciebie dotyczy.
Pozdr.
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Nie chciałem zakładać nowego topicu, więc napiszę tutaj - witam wszystkich ponownie po długiej przerwie, mam nadzieję, że nie zapomnieliście o swoim mistrzu Jedi :P . Powiem od razu, że z powodu szkoły będę się żadziej udzielał na forum, ale postaram się od czasu do czasu zajrzeć na nasze forum. Póki co to pozdrowienia dla starych jak i nowych amigowców na forum!
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Jedi pisze:Nie chciałem zakładać nowego topicu, więc napiszę tutaj - witam wszystkich ponownie po długiej przerwie, mam nadzieję, że nie zapomnieliście o swoim mistrzu Jedi :P . Powiem od razu, że z powodu szkoły będę się żadziej udzielał na forum, ale postaram się od czasu do czasu zajrzeć na nasze forum. Póki co to pozdrowienia dla starych jak i nowych amigowców na forum!
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

^Ty to byś lepiej nie wracał :P
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Arekis
Posty: 1785
Rejestracja: 20 mar 2005, o 16:45
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Arekis »

Są ludzie i parapety, ale żeby urodzić się klamką?
011001010110110101110101011011000110000101100011011010100110000100101110011011100110010101110100
%65%6D%75%6C%61%63%6A%61%2E%6E%65%74%00
145155165154141143152141056156145164
emulacja.net
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

@Aliens - wybacz jeśli popełniłem błąd w tym wyrazie, ale nigdy nie mogę zapamiętać jak pisze się akurat ten wyraz.

@Bebokus - słucham Cię, jakie masz do mnie zastrzeżenia, co :P ? Żebyś pewnego dnia nie obudził się bez ręki :P .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Małe nieporozumienie tutaj zaszło.Nie doczytałem posta aliensa do końca. :wink:
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Bebokus pospolitus pisze:Małe nieporozumienie tutaj zaszło.Nie doczytałem posta aliensa do końca. :wink:
Myślałeś, że zacytowana wypowiedź Jediego, to moja własna ? :lol: O lol :) Brechtam się ze śmiechu, leżę hahahahaha.
ODPOWIEDZ