gothic 3 PL

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

gothic 3 PL

Post autor: biegu »

wycięte przez moderację


-------------

swoją drogą. Chcialem sobie dodać emblemat a mi wyskakuje takie cos "Rozmiar emblematu musi być większy niż 0 kB i mniejszy niż"

Czyli co? bo nie jest do konca napisane, mniejsze niz co? a zajmuje około 44 kb wiec napewno wiecej niż zero.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Cytat:
. . . jego szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB.
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

o kurde nie moze być większy niż 6 kb. tego nie doczytałem. No to pozostane chyba bez emblematu
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: gothic 3 PL

Post autor: ZB »

biegu pisze:Nie moge sie doczekać tej gry poprostu.
To zamow oryginal a sie niezawiedziesz ;]
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

cudo ? wiele osób narzekało na grafę w tej grze, według mnie nie ma rewolucji :)
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Re: gothic 3 PL

Post autor: biegu »

ZB pisze:
To zamow oryginal a sie niezawiedziesz ;]
z pewnością, ale niestety brak funduszy, bezrobotny jestem narazie, czekam na wojsko, bo sie juz zglosilem ide dopiero od wtorku do pracy na miesiac a na styczen do wojska, więc szkoda mi 120 zł na gre a pozatym wyplata dopiero za miesiąc wiec sie nie doczekam tego cuda :D
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

Aliens pisze:cudo ? wiele osób narzekało na grafę w tej grze, według mnie nie ma rewolucji :)
ja gralem w niemiecka wersje Gothica 3 i wg mnie wymiata.
Ale w tej grze nie o grafike chodzi lecz o grywalność, Gothic 1 i 2 tez nie mieli najlepszej grafy ale grywalnosc byla swietna.

Teraz wlasnie mnie w tych nowych grach wkurza ze zamiast na grywalnosc inwestuja w grafe z czego gra jest fajna na 30 minut bo cieszy oko i sie pozniej nudzi. Ja tak mam więc gram w niewiele gier. Gothic poprostu mnie wciągnął od pierwszej częsci, a w trojce jest jeszcze w dodatku grafa dobra wiec i gra powinna byc lepsza.
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Post autor: Borias »

klik

proszę bardzo 8)
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

ooo spolszczenie ;] nie wiedzialem że takie coś też jest . BOMBA :) Dzięki wielkie :)
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

W sumie w takich grach grafika gra drugorzędną rolę vide Fallout, BG, albo nawet EOTB
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
ODPOWIEDZ