To byla gierka w stylu Fighting Force

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
666SeWeR666
Posty: 9
Rejestracja: 3 sty 2007, o 18:39
Lokalizacja: Kwidzyn

To byla gierka w stylu Fighting Force

Post autor: 666SeWeR666 »

Może mi ktoś powiedzieć, jak się nazywa gra z automatów, która przypominała bardzo Fighting Force, chodziło się albo policjantem, albo dziewczyną, i wraz z kolejnymi planszami bohater tracił kolejne ubrania. Nie pamietam za bardzo tej nazwy gry, wiem że było grafiką podobne do Virtua Fighter 2. Pomocy! Piszcie na maila, lub na gadu! s-e-w-e-r-6-9@wp.pl lub 9264161. Pilne!
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Jedno jest prawie pewne - nie szukasz gry na Amigę, a więc nie ten dział ;)
Mi do głowy przychodzi tylko Gekido lub SpikeOut, ale nigdy w te gry ni grałem więc ciężko mi powiedzieć na ile do opisu pasują.

A następnym razem radzę zaznaczyć sobie powiadomienia o nowej odpowiedzi w tym wątku, wówczas nie będziesz nikogo fatygował do odpowiedzi na GG lub na maila, bo to Tobie powinno zależeć na znalezieniu odpowiedzi, a nie ludziom na dostarczeniu Ci jej ;)
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
666SeWeR666
Posty: 9
Rejestracja: 3 sty 2007, o 18:39
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: 666SeWeR666 »

To do jakiego działu mam się zglosic? W tej grze było sie jakims policjantem, mozna bylo uzywac roznych przedmiotow jako broni, w tym np polaczyc zapalniczke ze sprayem i bawic sie miotaczem, byly pistolety, karabiny, pałki, noze, wszystko.
666SeWeR666
Posty: 9
Rejestracja: 3 sty 2007, o 18:39
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: 666SeWeR666 »

Aha, i ta gra była na automat na monety, a nie na konsolę, zeby nie bylo.
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Die Hard Arcade
http://www.klov.com/game_detail.php?let ... me_id=7579

pozatym jest tez na saturna
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
666SeWeR666
Posty: 9
Rejestracja: 3 sty 2007, o 18:39
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: 666SeWeR666 »

ZB a moglbys podac stronke albo cos zebym mogl sobie sciagnac ta gierke, i emulator ?
666SeWeR666
Posty: 9
Rejestracja: 3 sty 2007, o 18:39
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: 666SeWeR666 »

Znalazlem emulator Mame 32 i rom z tą gierką, ale nie działa mi, bo ładuje się rom do polowy i pisze ze brakuje jednego pliku od niego. Sciagalem plik z 2 roznych stron i zawsze brakuje. Co jest?
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Ta gra i tak raczej nie ruszy poprawnie.
Znajdziesz na planetemu ją :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
666SeWeR666
Posty: 9
Rejestracja: 3 sty 2007, o 18:39
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: 666SeWeR666 »

Bebokus to podaj cala stronke. Kurcze no bo ja nie wiem co jest, sciagalem to, i pokazuje sie ze brakuje jednego pliku i juz sie nie uruchamia. To do kitu byla gra czy emulator ? Pomozcie no.
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Niemasz biosu gry.
Pozatym gra dziala na mame ale tylko na biosie ver.jap (dynamite deka)
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
666SeWeR666
Posty: 9
Rejestracja: 3 sty 2007, o 18:39
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: 666SeWeR666 »

Czyli co ja mam zrobic ? Co mam sciagnac, zeby mi to dzialo ?
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

www.planetemu.net -to ta stronka.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
666SeWeR666
Posty: 9
Rejestracja: 3 sty 2007, o 18:39
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: 666SeWeR666 »

Ej powiedzcie mi o co chodzi z tym biosem? Sciagnalem ta gierke na sege, i wszystkie emulatory jakie sie dalo, i ciagle mi wyskakuje o bios! Co ja mam zrobic zeby mi dzialalo wreszcie?
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Wersji na mame nieodplaisz na konsoli a aby odplaic emulator konsoli musisz miec jej bios. Tak samo jak bios gry (oprocz romu z gra) do mame.
666SeWeR666 pisze:ciagle mi wyskakuje o bios!
czy to takie trudne aby sie domyslec ze sie niema biosu?
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
666SeWeR666
Posty: 9
Rejestracja: 3 sty 2007, o 18:39
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: 666SeWeR666 »

Tak takie trudne bo ja tego nie rozumiem! Skad wziasc ten zasrany bios gry i do tego bios emulatora! Nazwij mnie od niekumatych, ale pierwszy raz spotykam sie z takim gownem! Mam emulator psx'a i jakos nie mam problemow z grami. Tylko sega i mame sa jakies popieprzone.
ODPOWIEDZ