Prizee - nagrody za granie w gry flash

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Arachnid
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2004, o 16:28
Lokalizacja: Mars

Prizee - nagrody za granie w gry flash

Post autor: Arachnid »

PRIZEE

Chcialbym wam przedstawic wg mnie wspaniala strone gdzie za granie w gry flashowe i zdobywanie tam punktow mozemy te punkty zamieniac na nagrody przedmiotowe. Strona jest calkowicie darmowa i nie wymaga instalacji zadnych rzeczy na komputerze ani tez oplat za granie. Jedynie co strona wymaga to ok 5 minut czasu dziennie. Na stronie zarejestrowanych jest już 9 milionów graczy z calego swiata.
Na czym polega zabawa w prizee?
Mamy roznego rodzaju gry flashowe w ktore mozemy zagrac raz dziennie (gry zrecznosciowe) do 3 razy dziennie (zdrapki). Z kazdym dniem przechodzimy kolejne poziomy w grach majac coraz wieksze szanse na coraz wieksze nagrody. Za przejscie calej gry dostajemy bonus. Jest to przewaznie oprocz normalnych wygranych 0.10 Bubz (waluta prizee to bubz). Oto kilka przykladowych screenow z gry.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jakie sa nagrody?
Przerozne poczawszy od pluszowych zabawek, zegarkow, koszulek, idac dalej gry komputerowe, lornetki, pady i jeszcze dalej laptopy systemy nawigacji satelitarnej telewizory. Te ostanie sa dla bardzo wytrwalych graczy. Np ja wygralem juz 4 nagrody za ktore nic nie musialem zaplacic. Koszty przesylki pokrywa firma Prizee !!!
Obrazek
Obrazek



Takze jezeli zachecilem was do gry to kliknijcie w TEN link i zarejestrujcie sie. Na pewno nie bedziecie tego zalowac. W 5 dniu gry zostaniecie poproszeni o wpisanie danych osobowych. Pamietajcie ze musicie podac prawdziwe gdyz inaczej nagrody do was nie dojda (bo jak mialyby dojsc jezeli nie podaliscie adresu np).
A teraz bardziej szczegolowo. Po wejsciu klikamy na REGISTER NOW

Obrazek

Potem tylko potwierdzamy i juz mamy konto na prizee. Mozemy zaczac zabawe.

Co dostajecie rejestrujac sie polecajac mnie ? 2x wiecej darmowych gier na start.
Co ja mam z tego ze sie zarejestrujecie polecajac mnie? To ze w przyszlosci jak wygracie jakas nagrode to dostane taka sama. Tyle. Zadnych % z zyskow czy innych tego typu rzeczy jakie mozna znalezc na wielu portalach. Takze mozemy sobie pomoc.

Mam nadzieje ze was zachecilem takze do zobaczenia w grze Paintball :)
krocionóg
Posty: 72
Rejestracja: 29 gru 2005, o 13:17

Post autor: krocionóg »

Człowieku, toż to jakaś sekta. Z tych kul nocą ulatnia się zielony gaz i zamienia Cię w zombie.
1991 - to był rok!
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Prizee - nagrody za granie w gry flash

Post autor: ZB »

krocionóg pisze:Z tych kul nocą ulatnia się zielony gaz i zamienia Cię w zombie.
Dokladnie, pewnie Trioxin 245

ObrazekObrazek
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
amigafan
Posty: 694
Rejestracja: 1 cze 2004, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amigafan »

Jeżeli już ktoś chce tam wejść to NIE poprzez link w pierwszym poscie.
Ma on na celu nabijanie punktów danemu użytkownikowi za reklamę.
Robię za darmowy amigowy help-line. Mam nadzieję, że zostanę doceniony. ;)
Arachnid
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2004, o 16:28
Lokalizacja: Mars

Post autor: Arachnid »

Amigafan nieprawda. Chcesz mozesz wejsc przez www.prizee.com i samemu zobaczyc pisze w regulaminie. Na prizee NIE ISTNIEJE cos takiego jak nabijanie punktow przez rejestracje.
Pisalem w pierwszym poscie pod koniec co daje i mi i danemu uzytkownikowi podanie przy rejestracji mojego nicka. Widze ze niektorzy sa zbyt uczuleni na stronki gdzie rejestracja daje punkty.
Takze jezeli nie znasz prawdy Amigafanie NIE PISZ BZDUR
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Arachnid pisze:Amigafan nieprawda. Chcesz mozesz wejsc przez www.prizee.com i samemu zobaczyc pisze w regulaminie. Na prizee NIE ISTNIEJE cos takiego jak nabijanie punktow przez rejestracje.
Pisalem w pierwszym poscie pod koniec co daje i mi i danemu uzytkownikowi podanie przy rejestracji mojego nicka. Widze ze niektorzy sa zbyt uczuleni na stronki gdzie rejestracja daje punkty.
Takze jezeli nie znasz prawdy Amigafanie NIE PISZ BZDUR
Co nieznaczy ze nieczerpiesz korzyci podajac tego refelera.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Arachnid
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2004, o 16:28
Lokalizacja: Mars

Post autor: Arachnid »

Zastanawiam sie czy czytaliscie wogole pierwszego posta czy nie czy po prostu piszecie opieprzajac bo sie wam nudzi.

Powtorze:
Co dostajecie rejestrujac sie polecajac mnie ? 2x wiecej darmowych gier na start.
Co ja mam z tego ze sie zarejestrujecie polecajac mnie? To ze w przyszlosci jak wygracie jakas nagrode to dostane taka sama. Tyle. Zadnych % z zyskow czy innych tego typu rzeczy jakie mozna znalezc na wielu portalach.
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Arachnid pisze:Zastanawiam sie czy czytaliscie wogole pierwszego posta czy nie czy po prostu piszecie opieprzajac bo sie wam nudzi.
A ja się zastanawiam czy Ty wogóle przeczytałeś, którykolwiek z postów poprzedników. Tak jak powiedzał ZB - czerpiesz korzyści z tego, że ktoś się zarejestruje przez Twojego linka i takie typu rzeczy można znaleźć na innych wortalach / portalach. Różnica jest taka, że zamiast zysków Ty otrzymujesz nagrodę. A to, że dostaje się na początku dwa razy więcej darmowych gier ma się nijak do tego co Ty dostajesz.

Co do samej strony to powiem szczerze, że mam wstręt do flashowych gier online, moim zdaniem takie gry nawet dla dzieci się nie nadają, ponieważ niczego nie uczą a tylko, bym powiedział, ogłupiają. Ale to tylko moje zdanie.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
krocionóg
Posty: 72
Rejestracja: 29 gru 2005, o 13:17

Post autor: krocionóg »

. . .mmmóÓÓózzg. . .
:lol:
1991 - to był rok!
Arachnid
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2004, o 16:28
Lokalizacja: Mars

Post autor: Arachnid »

Tak jak powiedzał ZB - czerpiesz korzyści z tego, że ktoś się zarejestruje przez Twojego linka i takie typu rzeczy można znaleźć na innych wortalach / portalach.
Wybacz ale sie z toba nie zgodze. Wiekszosc stron/portali/czegokolwiek zmusza danego uzytkownika do rejestracji aby dostac jakas liczbe punktow do gry aby uzyskac wyzszy status badz podobne rzeczy bo na tym ma polegac gra ( w stylu znajdz refera dostaniesz 10% jego zyskow) . Takich portali gdzie osoby sa zmuszane do szukania referow to i ja nie trawie bo mijaja sie one z celem (stronki typu crims i pochodne).
Akurat portal prizee wg mnie jest calkowicie inny. Nikt nikogo nie zmusza do rejestracji natomiast korzysci sa z jednej i drugiej strony a strat nie ma zadnych.
Dlatego tez nie rozumiem calkowicie waszego sposobu rozumowania. Jedna strona dostaje bonus w postaci wiekszej ilosci gier druga dostaje nagrode taka sama jak pierwsza jezeli ja wygra. Obie strony cos dostaja. Czy jedno jest gorsze od drugiego nie mnie oceniac natomiast faktem jest ze rejestrujac sie i chcac grac nie podajac nikogo za referera nie zyskuje nikt nic. Takze patrze na to ze jest to pomoc dwoch stron gdzie kazdy zyskuje bo jezeli jest taka mozliwosc to czemu z niej nie skorzystac ? Dla zasady nie "referowania" ?

Piszesz dalej:
Co do samej strony to powiem szczerze, że mam wstręt do flashowych gier online, moim zdaniem takie gry nawet dla dzieci się nie nadają, ponieważ niczego nie uczą a tylko, bym powiedział, ogłupiają. Ale to tylko moje zdanie.

Widzisz nie lubisz gier flashowych online ja nikogo do rejestracji nie zmuszam. Dla mnie akurat to mila zabawa (zwlaszcza gierka multiplayer paintball ktorego screena widac w 1 poscie) wiec czemu by nie zareklamowac danego portalu ktos zostanie szczesliwy a i ja cos moze zyskam.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

O rany,skończcie,kto sie tam zaloguje to sie zaloguje.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Michajster
Posty: 215
Rejestracja: 18 cze 2003, o 14:59
Lokalizacja: Czepino

Post autor: Michajster »

Bebokus powinien teraz dostac pochwałe ;)
AMIGA 600HD APOLLO 630/40 16MB FAST 2MB CHIP HDD 40MB

AMIGA 500+ 2MB CHIP
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Wykorzystywanie ludzi do reklamowania ich produktów jest obecnie jednym ze sposobów (i to dość skutecznych) na reklamowanie.
Zatem osoby które np. dostały plecak od firmy Nata w prezencie, mają na nim naszyty napis "Nata" i chodząc z nim na plecach są przy okazji żywą chodzącą reklamą firmy. I firma ma korzyść, bo ma tanią reklamę, i użytkownik ma korzyść, bo ma za darmo plecak.

Podobnie sprawa ma się tutaj - Ty masz korzyść z referowania komuś gier, które lubisz - więc to robisz. Jesteś zmotywowany korzyściami, które możesz osiągnąć i sam motywujesz korzyściami, które otrzyma potencjalnie rejestrujący się z Twojego refa gracz. Także korzyść którą nam oferujesz w postaci większej ilości gier jest chwytem reklamowym mającym na celu zachęcenie nas do gry, Ty jesteś jedynie osobą która nam treść tego chwytu reklamowego przekazuje. Za to sam również jesteś ofiarą chwytów reklamowych firmy.

Nie twierdzę, że to jednoznacznie złe zjawisko, dzięki tego typu zagraniom można mieć wiele np. programów na swoim komputerze "płacąc" oglądaniem reklam (np. GG, tlen), firma sie z tego utrzymuje, ktoś reklamuje swoje dobra, wszyscy są szczęśliwi.
Ponadto dobrze, że pofatygowałeś się o dokładny opis tego, co się tam dzieje, wiele osób pisze jedynie "Zarejestruj się [link] naprawdę warto" - i tyle.

P.S. Co to za dziwne nagrody :o
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
ODPOWIEDZ