Nowe gry

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Niech ciemniaki najpierw takie kretyństwa jak kręcące się wokól losowych osi różne części ciała eNPeCów naprawią.
Nie chce mi się teraz szukać filmika, ale na jakiejś stronie natrafiłem na coś takiego:

Obrazek

Aż mój kot spytał:

Obrazek

;)

Podobno osób z syndromem "kręcioła" jest jeszcze sporo w grze.

Ale coż, znając Beth i ich zapał w naprawianiu błędów własnego silnika (kiedy wyszedł Oblivion? ;)), trochę to potrwa. ;)
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

O z tym to się nie spotkałem ,zawsze mnie dziwiło jak można wypuszczać gry z takimi błędami .
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Post autor: Borias »

Próbka spolszczenia BiA:HH, litościwie pozostawię to bez komentarza, bo pewnie dostałbym tzw. "banana wieczystego" i pomyśleć, że ja to kupiłem.
http://www.youtube.com/watch?v=gp8CLHp2ZHc :evil:
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

No ładnie, ładnie.
"Głowa w dół i Viśta Wio bo emdżi-42 siem barszooo martfiii!" :lol:
Teksty wypowiadane rzeczywiście z charyzmą woźnicy poganiającego konie.

A czemu tytułu nie przetłumaczyli na Bracia w Rękach: Piekła Autostrady? ;)
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Heh ,nieźle się uśmiałem , brzmi fatalnie, raczej jak z gry rpg niż 2 WŚ .
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

Borias pisze:Próbka spolszczenia BiA:HH, litościwie pozostawię to bez komentarza, bo pewnie dostałbym tzw. "banana wieczystego" i pomyśleć, że ja to kupiłem.
http://www.youtube.com/watch?v=gp8CLHp2ZHc :evil:
o Boże. Jak można coś takiego wydawać? Te głosy są jak z żałosnej kreskówki, za grosz nie pasują do tego typu gry, w ogóle beznadziejnie dopasowane. Brzmi to zupełnie tak jak w filmach na niemieckich kanałach.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Ostatnio obczajam Sege Cd ,naściągałem gierek i sobie pykam .
Myślałem że będzie źle jak w recenzji angry video nerda ,i rzeczywiście ,część gier jest "dziwna " np Night Trap który jest w ogóle niegrywalny czy ciut lepszy Double Switch .

Ciekawe co było lepsze Sega Cd czy Amiga32 Cd ? :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Nadrabiamy zaległości:

A Vampyre Story - komercyjna przygodówka 2d twórców takich tam mało znanych paru hitów (;)) ze stajni Lucas Arts, przenieśli się i założyli własną grupke.
Gra z tłami 2d, postaciami 3d i intrem wyrenderowanym chyba w latach królowania PeeSiXa (postaci wyciosane z minimalistycznej ilości polygonów a one same załamujące się i nachodzące na siebie :roll: ), ale ogólnie robi wrażenie - polecam na długie zimowe wieczory dla ludków lubiących pomyśleć.

Call of Duty 5 - Buuuuuu, znowu powrót do starych schematycznych historii :(
Modern Warfare wniosło taki fajny powiew świeżości a tu, no cóż, znowu to samo = nie dla mnie.

Dead Space - nie wiem czy to jakaś dziwna wersja mi się trafiła czy grze się pad podłączony do pieca nie podoba, ale sterowanie mi szwankuje - wszystko lata wokół jednej osi. Zresztą i tak jakoś mi ta historia nie podeszła na tę chwilę, poczekam na gorsze - nudniejsze - czasy ;)

Hurrican - świetny, zajedwabiaszczy, niesamowicie rajcowny freeware'owy klon Turricana! Znam go już jakiś czas ale dopiero teraz miałem na tyle czasu by się wciągnąć w rozwałkę. Cudo.

Left 4 Dead - Dla miłośników zombiaków zaraz po genialnej Stubbs the Zombie pozycja obowiązkowa. Jedzie na silniku Half-Life 2 przez co nawet mój GF6600GT wyświetla ultra-płynnie wszystko. Support dwurdzenia zapewnia że koledzy z drużyny (boty) nie będą już lagować nam frejmrejtu ;)

Lost Snowmen - Świetny freeware'owy klon Trzech Zaginionych Vikingów. Platformówka 2d z masą łamigłówek. Może i teren nieporównywalnie mniejszy ale gra się świetnie.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Jakim cudem odpalasz nowe gry na 6600 ? :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Nie wiem, klikam dwa razy na ikone i dalej samo idzie ;)
Awatar użytkownika
zeku
Posty: 292
Rejestracja: 16 sty 2006, o 10:53
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: zeku »

wie ktoś może co jest grane?


Gdy odpalam np Dead Space to na samym początku, kiedy to ma wystartować filmik "EA GAMES" staje się czarny ekran i nic.

Moja karta to GF7300GS, proc 1.86Core, RAM 1GB,

Przeinstalowałem stery do karty, divix-y, indeo vido codec, mam PhysX .

no i dup.
A500 1.3/2.05, 1.8MB SLOW, 5,25 Drive, FG24,
A500+ 2.04, AmigaOS 2.1/1.3, GVP HD8+ Series II 153MB, 1GB, CDRW, 1.5MB CHIP, 8MB FAST,
A600 1.3/2.05/3.1/3.5, ClassicWB68K, 2MB CHIP, 4MB FAST, 1,5MB SLOW, CF 4GB,
CDTV 2MB FAST,
CD32 + EUREKA COMMUNICATOR,
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Post autor: Borias »

Prawdopodobnie wina karty (Szyna pamięci 64-bitowa :shock: ), a jak wygląda sprawa z innymi nowymi grami?
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Ciekawe recenzje mają na gryonline ,np w Left 4 Dead jednym z minusów jest brak piły łańcuchowej (powinna być w każdej grze o zombie przeca ! ) .

Swoją drogą muszę sobie sprawić tą giere szybko ,jako fan zombie we wszelakiej postaci :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
zeku
Posty: 292
Rejestracja: 16 sty 2006, o 10:53
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: zeku »

Generalnie gry nowe chodzą. ale w niektórych muszę robić myk i usuwać filmiki, podmieniać pliki itp., no ale niektóre się tak nie dają. Jak stwierdziłem problem jest tylko na początkowych filmach. w trakcie gry jest oki.
A500 1.3/2.05, 1.8MB SLOW, 5,25 Drive, FG24,
A500+ 2.04, AmigaOS 2.1/1.3, GVP HD8+ Series II 153MB, 1GB, CDRW, 1.5MB CHIP, 8MB FAST,
A600 1.3/2.05/3.1/3.5, ClassicWB68K, 2MB CHIP, 4MB FAST, 1,5MB SLOW, CF 4GB,
CDTV 2MB FAST,
CD32 + EUREKA COMMUNICATOR,
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Post autor: Borias »

Jak to tylko filmiki, to kij z nimi - przecież gra chodzi. Bebok - L4D - słyszałem o tym, tylko pytanie: czy to typowa multi czy singiel też? Bo jak tylko do neta, to nie będę sobie tym głowy zawracał.
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
ODPOWIEDZ