Nowe gry

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Arekis pisze:do kolejnej części przechodzą tylko wybrane zakończenia, więc nie liczy się :P
Co proszę?
Chodzi Ci o to że w kolejnej części gry są zmienione w większości zakończenia?
To chyba dobrze, nie?
Bo Ileż można te same oglądać?
Arekis pisze:Shoonay - jeśli nikt nie załapuje ironii, to znaczy, że jest kiepska, bądź rozmawiasz z za głupimi osobami :P
A jest coś takiego jak kiepska ironia? Bo ja bym je podzielił na oczywiste i trochę mniej. ;)

Ale, generalnie wystarczy spojrzeć do wikipedii czy gdzieś. ;)

Oto dlaczego uważam że mój post wyżej o Falloucie 3 i jego 3 zakończeniach jest ironiczny. ;)


1. zastosowałem zestawienie wyrazów "aż" i tak niskiej liczby jak "3".
Inny przykład: "Jupiii, dostałem aż 3 złote podwyżki!" - czy znasz kogoś kto mówił by coś takiego na serio, i to z wyraźnym zadowoleniem? ;)

2. dopisałem charakterystyczną emotikonke na końcu -- ":>"
Może nie jest aż tak powszechna jak (przymrużenie oka) ";)" ale na GG powszechnie jej ludziska używają w celu dodania zadziorności czy szyderstwa do swych wypowiedzi.



Tak oto właśnie podtrzymuję moją wersję zdarzeń co do charakterystyki powyższej wypowiedzi. Dziękuję. :)
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Poprostu nikt nie rozumie twego toku myślenia :(

Have mercy Shoonay :oops:
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Nikt? Ilu Was tam Bobekusów siedzi? ;)

Ale jakiego znowu toku myślenia?
Matko, to były 4 wyrazy z czego 2 to był tytuł gry!
Ty mnie czasami przerażasz, naprawdę. :roll:

No ale teraz chyba jak już wytłumaczyłem to wiesz o co chodzi, nie? :P
Awatar użytkownika
Arekis
Posty: 1785
Rejestracja: 20 mar 2005, o 16:45
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Arekis »

Kurde, Shoonay, stajesz się męczący. To nie jest już temat by wymieniać swoje poglądy na temat nowych gier widzę. W ogóle każdy temat w jakim się zaczynasz udzielać przestaje nadawać się do rozmowy. Uwierz, z Bebokiem się lepiej rozmawia nawet z jego dziwnymi poglądami.

I co, jak mi odpowiesz? Wsadzając pełno cytatów, tak, że się czytać nie chce? Użyjesz jakąś ironię której nikt nie zauważy? A może znajdziesz coś co ktoś powiedział na forum najmniej parę miesięcy temu i użyjesz to przeciwko?
011001010110110101110101011011000110000101100011011010100110000100101110011011100110010101110100
%65%6D%75%6C%61%63%6A%61%2E%6E%65%74%00
145155165154141143152141056156145164
emulacja.net
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Rany, Arek, ależ się starasz! Szacuneczek normalnie. :)
Arekis pisze:Kurde, Shoonay, stajesz się męczący. To nie jest już temat by wymieniać swoje poglądy na temat nowych gier widzę. W ogóle każdy temat w jakim się zaczynasz udzielać przestaje nadawać się do rozmowy. Uwierz, z Bebokiem się lepiej rozmawia nawet z jego dziwnymi poglądami.
To Ty naprawdę jeszcze nie zauważyłeś że ja odpowiadam na Wasze posty? ;)
Nie dyskusja o grach? No tak, w końcu o nich nie piszecie tylko próbujecie ze mną dyskutować - więc nie mam zielonego pojęcia co macie przeciwko temu, skoro sami tak robicie.
To zabawne jak jedna osoba zawsze czuje się mniej "winna" mimo że robi dokładnie to co ta druga. ;)
Jakoś nie przypominam sobie zaczynać żadnych z tych ambitnych dyskusji ale, kurde, jestem dobry w kończeniu ich.
Wszystkim brakuje nagle argumentów i muszą do mnie uderzać personalnie. ;)

I ile tych męczacych tematów mam już na koncie, może podliczysz? :]

Arekis pisze:I co, jak mi odpowiesz? Wsadzając pełno cytatów, tak, że się czytać nie chce? Użyjesz jakąś ironię której nikt nie zauważy? A może znajdziesz coś co ktoś powiedział na forum najmniej parę miesięcy temu i użyjesz to przeciwko?
Czy Einstein potwierdził by to w swoich wzorach?
Muszę sprawdzić.


A tak na poważnie: Przykro mi mój Drogi, tak działa siła słowa.
Nie masz argumentów - dlatego wyczuwasz własną bezsilność, więc, moja rada: nie wdawaj się w dyskusję, wieolkrotnie to powtarzałem.
Obawiam się że to jedynie Ty z Bebokusem przechodzicie ZAWSZE na personalny tor rozmowy, nigdy nie zauważając ani nie racząc odpowiedzieć na pytania/argumenty rozmówcy, ja tylko odwdzięczam się Wam DOKŁADNIE tym samym - skoro tak chcecie - macie.
Czy to Wam dostatecznie udowadnia jakie to męczące?
Bo uwierz mi, ja tak mogę długo. :twisted:
Więc bądźcie łaskawi sami odpowiadać za swoje słowa oraz zostawiać moderację tematów administratorom.
Bo przypominanie komuś w offtopicu że nie trzyma się topicu - też jest nie trzymaniem się topicu. ;)
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Ponoć Dead Space ma być trylogią ! W dwójeczce na głównego bohatera typuje jakiegoś janitora :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Post autor: Borias »

Assassin Creed trylogią, Starcraft 2 trylogią, Dead Space też? Pazerność ludzka nie zna granic (Czy może pazerność EA i Blizzarda).

Czy wiecie, że jutro premiera polskiej wersji BiA, a za tydzień CoD5? Łehłehe (lub coś podobnego - szatański rechot w każdym razie).

Coś na poprawę humoru i rozluźnienie napiętej sytuacji między forumowiczami, poza tym zbliża się długi weekend i rocznica odzyskania niepodległości - trzeba świętować!
Obrazek
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Borias pisze:Assassin Creed trylogią, Starcraft 2 trylogią, Dead Space też?
No nie wiem czy ogłaszanie trylogii na początku historii, kiedy jest tylko 1 część jest dobrym pomysłem.
Abe's Oddysee anyone? :(
Borias pisze:Czy wiecie, że jutro premiera polskiej wersji BiA, a za tydzień CoD5?
Na CoD5 mam chrapkę! Obrazek
Borias pisze:Coś na poprawę humoru i rozluźnienie napiętej sytuacji między forumowiczami
Jedyna rzecz napięta u mnie to guma w majtkach, jak ktoś jest zbyt wybuchowy żeby normalnie dyskutować niech wraca do przedszkola. :P

Obrazek

(Widzieliście z jaką gracją, niczym Neo, Bebok powiedział se "I can dodge Shoonay's stupid posts" i zignorował mój post kompletnie! Dobra robota! ;))
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Także czekam na Cod 5 , ostrze pazurki na Empire : Total War ,to będzie hit , mam nadzieje że zostaną wreszcie poprawione błędy z poprzedniej części .
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Do wodopoju ludziska!

Nowiusieńka, jeszcze gorąca łatka do Fallout'a 3 czeka na ściągnięcie.

Myślę że warto też zapamiętać sobie ten adres, może jeszcze się przydać parę razy ;)

Albo i nie, jeśli Bethesde nic to nie obchodzi.
Bo okazuje się że to chłopaki z M$ "zmusiły" tych z Beth do napisania tej łatki, po tym jak dostali "kilka" automatycznych bug-reportów z licznych zwiech gry od użytkowników Viśty ;)
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Hmm żadnego z błędów wymienionych w instrukcji patcha nie miałem ,kiedy zlikwidują kolizje obiektów ? :)

Btw ,jak schować broń palną ? Wciskałem wsio co się da i nie działa :?
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

W instrukcji powinieneś mieć opisaną klawiszologię. Tam też powinien być podany kontakt do pomocy technicznej polskiego dystrybutora gry.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Blod jaki dowcipniś :wink:
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Bebokus pospolitus pisze:Hmm żadnego z błędów wymienionych w instrukcji patcha nie miałem
A masz Viśtę? Bo napisałem że to zViściowaceni użyszkodnicy wysłali bugreporty do M$ a oni do Beth, pod pod Viśtą to się FO3 lubił zawiesić.
Bebokus pospolitus pisze:kiedy zlikwidują kolizje obiektów ? :)
?
Znaczy że chcesz przechodzić przez wszystko jak duch?
Taka gra miałaby w ogóle sens?
Bebokus pospolitus pisze:Btw ,jak schować broń palną ?
Nie chce mi się do tego badziewia wracać (:p) bo ścią., znaczy się, załatwiam se już CoD5, ale zdaje się że jak jesteś ukryty to chowiesz automaticznie spluwę.
Czy można bez tego nie wiem.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Mój błąd ,chodziło mi właśnie o przenikanie obiektów :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
ODPOWIEDZ