Nowe gry

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

KwiateK pisze:Chociaż Ubisoft ogłosił, że tworzenie gier na PS3 wcale nie jest trudniejsze niż w przypadku Xboxa 360. Więc w niedługim czasie powinno ukazać się więcej tytułów na PS3, a konsola ta ma, moim zdaniem, ogromne możliwości. Ciekawe tylko, czy jest na to jakiś emulator Amigi ;)
ta tyle ze nowy Splinter niezawita na ps3 gdyz jest za slaba, jak to powiedzial Dany Lepage iz PS3 nie poradzi sobie z AI tak dobrze, jak Xbox 360. Niemowiac juz o wii ktore jest technicznie porownywalne z ps2 ktoremy i tak niedosiega do piet. Na zwyklego xboxa istnieje port winuae.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
KwiateK
Posty: 78
Rejestracja: 20 sty 2005, o 13:24
Lokalizacja: Zagóry

Post autor: KwiateK »

A to ciekawe... Takie posunięcie może odebrać część klientów PS3 na rzecz Xboxa. Również GTA IV chyba będzie lepiej wyglądało na X-pudle niż na konsoli Sony, pewnie dlatego, że przy produkcji tej gry maczają palce ludzie Billa Gatesa. Moim zdaniem, PS3 oraz Xbox 360 mają porównywalne możliwości, z lekką przewagą PS3, ale to jedynie moja subiektywna opinia ;). Przeczytałem gdzieś, że M$ ma w planach ulepszoną wersję 360, która będzie miała m.in. napęd HD-DVD i inny procesor. Swoją drogą, pomimo iż Microsoft pierwszy wprowadził do sprzedaży nową konsolę, sprzedał jej najmniej, przynajmniej w Japonii: idg.pl, Imperium Gier.
AmigA 4ever
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Jestem ciekaw ile się sprzedało pudeł X numer 1,Bill był za bardzo chciwcy na pieniążki,myślał że jak się ma kupe kasy to można kupić wszystko i się przejechał :P
Podobnie jest z jego drugą konsolą,choćby i Directa 20 wsadził jego pudełko nie będzie tym samym co Playstation czy choćby konsole Nintendo.Niech dalej sobie robi nowe windowsy itp
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

soniak ma byc lepszy, bo sie lepiej sprzedaje i ma (mial) wiecej gier? co ztego skoro polowa to crapy i kopie poprzednich. A taki np DC niesprzedal sie a gier na niego jest o wiele wiele mniej niz na ps ale wiekszosc znich to prawdziwe hity ktore na zawwsze zapisaly sie w historii, a te na soniaka.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
KwiateK
Posty: 78
Rejestracja: 20 sty 2005, o 13:24
Lokalizacja: Zagóry

Post autor: KwiateK »

Pierwszy Xbox? Była jedna taka gra, która znacznie podniosła jego sprzedaż, mianowicie Halo. Premiera na PC była specjalnie przekładana, po to tylko, ażeby sprzedać więcej konsol. Przeszedłem Pierwsze Halo na PC i mogę śmiało powiedzieć, że rozumiem Microsoft i posiadaczy Xboxów :). Jednak nie wiem ile Xpudeł udało się sprzedać. Tym, co przyciąga klientów do konsol, są tytuły. W przypadku Sony, przez te wszystkie lata istnienia Playstation, powstało kilka tytułów nierozerwalnie związanych z tą konsolą, np: Tekken, Gran Turismo, Metal Gera Solid, Burout czy Crash Bandicoot, choć ten ostatni powstał tez na konsole przenośne Nintendo, a grałem również w Crasha na telefonie :). Nintendo ma całą masę Pokemonów i gier z Mario. Wii to inna sprawa, bo w tym przypadku furorę zrobił sposób sterowania w grach i trzeba przyznać, że to rewolucyjne, moim zdaniem, rozwiązanie. Xbox jest najmłodszy wśród konsol, jednak ma już kilka tytułów, dla których jest chętnie kupowany. Mam tu na myśli: Forza Motorsport, Halo, czy świetnie prezentujący się shooter Gears of War na Xboxa 360. Kuzyn nawet rozważał kupno konsoli dla tej strzelanki. Zapewne premiera i tej gry na PC się przedłuży, bo M$ będzie chciał sprzedać więcej konsol.
AmigA 4ever
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

ZB skoro na konsole Sony powstawało najwięcej gier to nei dziwne że było dużo crapów,każda gra miała być hitem jak Tekken?
A ile było crapów na amige czy pc?
Tyle na ten temat :)
Ostatnio pogrywam w Supreme Commander,taki przyszłościowy rts,grał ktoś?Jak narazie wrażenia takie sobie.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Bebokus pospolitus pisze:ZB skoro na konsole Sony powstawało najwięcej gier to nei dziwne że było dużo crapów,każda gra miała być hitem jak Tekken?
Dlatego nieroumiesz pojecia nie ilosc a jakosc.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

No dobra,a co takiego hitowego było na DC?Jedynie w co zawsze chciałem zagrać to Shenmue czy jakoś tak.A moze Nintendo 64 miało lepsze gry?Mario a może Zelda?Jak dla mnie Sony zawsze rządziło:
Resident Evil,Metal Gear Solid,Tekkeny,Final Fantasy, można tak długo :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Arekis
Posty: 1785
Rejestracja: 20 mar 2005, o 16:45
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Arekis »

Resident Evil mi się kojarzy bardziej z Gamecube :P

Jakby się Nintendo z Sony nie rozeszło to by było coś w stylu N64 z CD. Wyobraźcie sobie, jaki skok byłby teraz w grafice, by czymś zaskoczyć.
011001010110110101110101011011000110000101100011011010100110000100101110011011100110010101110100
%65%6D%75%6C%61%63%6A%61%2E%6E%65%74%00
145155165154141143152141056156145164
emulacja.net
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Bebokus pospolitus pisze:Resident Evil,Metal Gear Solid,Tekkeny,Final Fantasy, można tak długo :)
raczej niemozna dlugo bo wlasnie tylko te tytyly zapewnily soniakowi pozycje, bo a jak myslysz dlaczego FFVII wyszedl juz tylko na szaraka a nie na n64 skoro jak dotad wszystkie pozycje z tej sery wchodzily na nintendo.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Między Final Fantasy 7 a poprzednimi częściami jest "mała" przepaść technologiczna heh.
Dobcych gier na Psx było przecież dużo więcej np Tenchu 1 i 2,Vagrant Story,Chrono Cross,myslisz ze tylko Residenty odniosły sukces?Może te gry nie sprzedały się w milionach egzemplarzy jak Final Fantasy 7 ,ale to nie znaczy że to crapy bo się o nich nie słyszało.
Ale jeśli tak to rozumujemy tzn ze na Nintendo były tylko dwie dobre(nie dla mnie) gry:Mario 64 i Zelda.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Gdyby n64 byl robiony z mysla o czytniku cd to w FFVII i kolejne pozecje gral bys wtedy na nintendo i niebylbys juz fanboyem sony.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Oj nie tak panowie nie tak.Nigdy nie grałem w Final Fantasy 7,i jakoś ta gra mnie nigdy nie kręciła,wole MGS czy Residenta,zapomniałem o Silent Hill,czy Nintendo miało kiedykolwiek coś takiego?Nie dlatego poszli w pizdu ze swoimi konsolami,teraz robią szmal na Wii,ale PS 3 jest poprostu za mało na rynku by tradycyjnie przejąć pałeczke lidera :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Bebokus pospolitus pisze:wole MGS czy Residenta,zapomniałem o Silent Hill,czy Nintendo miało kiedykolwiek coś takiego?
Resident 2 mimo to wyszedl na n64 tak samo jak na n64 byl w produkcji RE:Zero ktory do dopiero swaitlo dzienne ujrzal na Gacku tak jak Remake 1 i 2, 3, 4, CV.

Co do MGS i SH to przeczytaj moj poprzedni post, dlaczego to konami musalo zrezygnowac z kolejnej czesci MG na n64 i gier.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Arekis
Posty: 1785
Rejestracja: 20 mar 2005, o 16:45
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Arekis »

A wiecie co wykrywa walkę między PS3, X360 i Wii? IBM :) Do wszystkich części produkuje.
011001010110110101110101011011000110000101100011011010100110000100101110011011100110010101110100
%65%6D%75%6C%61%63%6A%61%2E%6E%65%74%00
145155165154141143152141056156145164
emulacja.net
ODPOWIEDZ