Nowe gry

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowe gry

Post autor: Bebokus pospolitus »

Dziś przylazł Empire : Total War , i prawie już grałem i podobijałem inne narody , lecz gra się instaluje na tym dysku co zainstalowany jest Steam ( niestety zainstalowałem go na C ,a już miałem sprawdzony serial number, już byłem tak blisko :) ) , jako że gra wymaga 15 Gb postanowiłem przeinstalować Steam .

Jak postanowiłem , tak zrobiłem , niestety gra wywala błąd że połączenie jest niemożliwe , a próbuje tak już od jakieś godziny . Nie wiem jak wygląda sytuacja u innych ale to całe instalowanie gry przez net jest nienormalne .
Mogłem ściągnąć pirata ;/
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Re: Nowe gry

Post autor: Borias »

Miałem to samo przy DoW2, instalowanie to jakieś 3h, Steam sam ściąga potem patche do gry, a ty jak kretyn musisz czekać, aż ściągnie i poinstaluje, bo zapomnij o uruchomieniu gry w czasie ściągania. Nie wiem jak inni, ale ja lubię mieć kontrolę nad tym, co mam i nad tym, co robię. Delikatnie mówiąc, drażni mnie coś takiego - jak sobie zechcę, to ściągę tą zakichaną łatkę. Ktoś już to kiedyś mówił - zabezpieczenia utrudniają życie tylko "legalnym" - piraci żyją sobie bez takich stresów (pamiętacie zabezpieczenia Bioshock?).
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
AiRyahXa0S
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2009, o 01:12

Re: Nowe gry

Post autor: AiRyahXa0S »

pamiętacie zabezpieczenia Bioshock?
Nie. Zainstalowem gre, gralem i nie bylo zadnych problemow :P. I zeby nie bylo, mowie o wersji orygnalnej, cenegowskiej.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowe gry

Post autor: Bebokus pospolitus »

Udało się , ale całość trwała ok 1,5 h ( ok godzinki trwało bawienie się ze Steam'em , ok 0,5 h sama instalacja ), a jak prezentuje się sama gra ?
W recenzjach na necie podostawała 90 % , ja jeszcze za mało grałem , znalazłem jeden mały bug (chyba ) , otóż komputer wzorem starej , dobrej metody znanej min z Red alert napada na mnie 1/2 oddziałami , smiesznie to wygląda .

Mały update :

Już myślałem że gra działa dobrze, ale po dłużeszj rozgrywce pojawił się biały ekran i wywalenie do pulpitu , okazało się - jak przeczytałem w necie - że i tak mam szczęście , inni nie mogli nawet rozegrać bitwy , czy nawet zaznaczyć swoich jednostek .
Empire Total War z powodzeniem dołącza do zbugowanych , zbyt szybko wypuszczonych gier :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Re: Nowe gry

Post autor: Borias »

Wie ktoś może, czy istnieją mody do Doom 3, które pozwalają na odpalenie rozdziałek 16:10 (panorama)? Do Morrowind udało mi się coś takiego odgrzebać i o niebo lepiej to wygląda niż na "poobcinanym".
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Re: Nowe gry

Post autor: Borias »

Doubleposting, ale nie chcę tak ni z gruszki ni z pietruszki dopisywać do tamtej wypowiedzi.

Widział/grał już ktoś w Terminator: Salvation? Zgroza, horror i przerażenie, jak film będzie w tym guście, to ja wolę Arnolda.
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Nowe gry

Post autor: Shoonay »

Ja tam czekam na Transforminatorów :P
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowe gry

Post autor: Bebokus pospolitus »

W sumie to która gra na podstawie filmu była dobra ? No dobra stary Alien 3 daje radę , ale ma mało wspólnego z filmem :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Re: Nowe gry

Post autor: Anthrox »

Fu, ja bym chętnie w Runaway 3 zapykał...

and Mafia 2

niestety bliżej do tego drugiego tytułu a szkoda. Naprawdę pokochałem serię Runaway :)
A Amiżkę muszę kiedyś pod TV podczepić, żeby zwiększyć doznania :mrgreen:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowe gry

Post autor: Bebokus pospolitus »

Sie wie , ja zawsze w starsze gierki pykam na tv , odrazu inna gadka .

Co do nowych gierek , znowu męczę Dead Space ( polecam animację która wprowadza do gry , świetna sprawa w klimatah Obcego ) i muszę przyznać że za 2 razem gra się lepiej , gierka potrafi wciągnąć , choć nadal wolałbym być zwykłym marines z wielkim gunem niż inżynierem z piłą .
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Nowe gry

Post autor: Shoonay »

Taki mały Amigowy Quizzik we flashu
Po grze wpisujemy ksywkę, klikamy Submit Score a następnie No thanks.
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Re: Nowe gry

Post autor: Borias »

8850 pkt - starość nie radość :mrgreen:
Tak przy okazji - jak się Wam widzą nowe gry? Prototype, Bionic Commando, Fuel, Blood Bowl, Trine, Street Fighter IV? Wg mnie tylko Trine jest coś warte, ew. Blood Bowl (jak jego cena będzie nie większa niż 30 zł). Ja osobiście czekam i od razu kupuję w ciemno Mass Effect 2, Assassins Creed 2 i oczywista Dragon Age - Beginning.
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
OSH
Posty: 291
Rejestracja: 12 maja 2006, o 11:11

Re: Nowe gry

Post autor: OSH »

Ja miałem chyba jakieś 9900, ale to dlatego, że prawie nie tłuklem w zręcznościówki na Ami...a tam sporo było takich tytułów.
A1200 E/BOX Tower, Apollo 1240/25 MHz 34 MB RAM, HDD 20 GB; LG10x30x40, A1200 E1230/40 18 MB RAM, CD-32+SX-1 10 MB RAM, A500, CDTV, A600, C64, C64+1541-II:), C-64G
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Nowe gry

Post autor: Shoonay »

Borias pisze:Tak przy okazji - jak się Wam widzą nowe gry?
Prototype - wypas, przeszedłem
Bionic Commando - nigdy nie lubiałem, pograłem, wywaliłem
Fuel - marność
Blood Bowl - nie znam
Trine - super wypas (podobnie jak Braid, polecam! ;))
Street Fighter IV - dość dobra, ale trza mieć z kimś grać (nie, jestem staroświecki i nie preferuję gry online ;))
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: Nowe gry

Post autor: Bebokus pospolitus »

Mass Effect 2 , to będzie giera , w poprzedniej części moja bezlitosna pani Shepard rozwaliła radę planetarną , ciekawe co zrobi teraz :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
ODPOWIEDZ