Gra na PC - przypomnijcie tytuł, proszę...

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Pumbaa
Posty: 14
Rejestracja: 31 lip 2007, o 19:40

Gra na PC - przypomnijcie tytuł, proszę...

Post autor: Pumbaa »

Witam serdecznie!
Kiedyś mi już pomogliście za co jestem wdzięczny do dziś :) Kolejna zagadka. co to za gra?

Kiedyś grałem prawdopodobnie na PC w tę grę. Chodziło się plastikowym żołnierzem i strzelało się do innych. WIDOK Z GÓRY! To nie była gra 3D (raczej nie). Były różne misje, ale było to osadzone w miarę normalnych realiach, nie w mieszkaniu albo garażu albo kto wie gdzie jeszcze.

Więcej nie pamiętam. Proszę o pomoc.

Dzięki z góry!
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Army Men?
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Pumbaa
Posty: 14
Rejestracja: 31 lip 2007, o 19:40

Post autor: Pumbaa »

Hehe magia :) Znowu forum mi pomogło. Dziękuję. Jeszcze jedno pytanie - czy można dostać Army Men za darmo w Internecie (legalnie)? Z tego co widzę, to nie ma darmowych pełnych wersji, tylko trzeba zapłacić ok. 14$. mam sentyment do gry, ale bez przesady :)

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Gra była kiedyś dołączona do któregoś z czasopism. Znajdź dokładne informacje na markolf.pl albo popytaj na tamtejszym forum.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Pumbaa
Posty: 14
Rejestracja: 31 lip 2007, o 19:40

Post autor: Pumbaa »

ok, dzięki!

Edit: ok, wiem, że to było CD-Action 58, tylko teraz pytanie - co mi da ta informacja? Można skądś ją pobrać?
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

ALLEGRO !
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Pisałem żebyś popytał na tamtejszym forum. Jeśli nie masz w okolicy miejsca gdzie można kupić starsze numery czasopism, a wydawca nie ma już danego numeru, to na forum markolf.pl możesz kupić takie gry za grosze.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Pumbaa
Posty: 14
Rejestracja: 31 lip 2007, o 19:40

Post autor: Pumbaa »

Nie wiedziałem, że rynek jest pełny starych CD-Action. Dzięki za pomoc. Znalazłem swoją grę :) Myślę, że temat można zamknąć.

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ